Przypominam, że usuwam wszystkie komentarze zawierające aktywne linki.

niedziela, 22 listopada 2015

Wybierz, co chcesz wygrać na Święta!


Jak ogłaszałam już na fanpejdżu, odpuściłam grudniową akcję konkursową. Mam jednak dla Was coś na pocieszenie - konkursy i tak będą, tylko w innej formie :) Co więcej, możecie wybrać, w jakiej kolejności zostaną ogłoszone!

~*~

sobota, 21 listopada 2015

Coś kobiecego i niespodziewanego: "To przez Ciebie" Mhairi McFarlane


Masz ochotę na coś typowo kobiecego? O radzeniu sobie z problemami, odnajdywaniu siebie i z niespodziewanymi zwrotami akcji? W takim razie "To przez ciebie" jest właśnie dla Ciebie! 

~ * ~

sobota, 14 listopada 2015

Zaprogramuj swoje życie: "Aplikacja" Lauren Miller


Spójrzcie na swój telefon. Nowy model, prawda? Z iOsem, Androidem, Windowsem? Przejrzyjcie teraz zainstalowane aplikacje. Facebook i poczta, terminarz... Może plany zakupów, wróżby, diety...? A może znajdzie się u Was słynna Siri?

Telefony ułatwiają życie. Co jednak, gdyby miały nim kierować? 

~ * ~

środa, 11 listopada 2015

PATRONAT: "Zaryzykuję dla Ciebie" - N.Coori

Tytuł: Zaryzykuję dla Ciebie
Autor: N. Coori
Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: październik 2015
Liczba stron: 315
Cena: 39,9 zł
Martyna - ocena: 7,5/10

Kiedy myślę o sobie jako o recenzentce sprzed roku czy dwóch, pierwszym, co przychodzi mi do głowy jest niechęć do polskich autorów. Bałam się ich jak ognia i omijałam szerokim łukiem. W pewnym momencie stało się jednak coś, co zmieniło moje nastawienie i dzięki Bogu, bo przez to poznałam wiele wspaniałych autorek i niezwykłych historii. Jedną z nich jest właśnie "Zarykuję dla Ciebie".

Kiedy Rosemaria zdecydowała się przyjechać do rodzinnego miasta na ślub siostry, nie spodziewała się, że wraz z demonami przeszłości pojawi się także jej pierwsza miłość. Taylor Hart natomiast nie tylko postanowił spotkać, ale przede wszystkim uwieść, zdobyć oraz rozkochać w sobie na nowo tę piękną dziewczynę, o której nigdy nie zapomniał. 
Jednak czy lata rozłąki i tajemnice, które oboje skrywają, nie okażą się przeszkodami zbyt trudnymi do pokonania? Czy w ogóle warto walczyć o tę miłość na nowo?

niedziela, 8 listopada 2015

BOOKATHON z książką "Podaruj mi miłość"


Ostatnio lubię sobie rzucać różne wyzwania. Jednym z nich był udział w bookathonie z książką "Podaruj mi miłość", a to dlatego, że w ramach akcji miałam nakręcić swojego pierwszego vloga. Jak mi to wyszło - oceńcie sami.

~ * ~

niedziela, 1 listopada 2015

Noc Strasznych Konkursów: "Malfetto" Marie Lu

Wybiła godzina 2, więc zapraszam wszystkich gorąco do udziału w dziewiątym i ostatnim blogowym konkursie organizowanym w ramach Nocy Strasznych Konkursów! 

~ * ~

Noc Strasznych Konkursów: "Śmierć nocy letniej"

Wybiła godzina 1, więc zapraszam wszystkich gorąco do udziału w ósmym blogowym konkursie organizowanym w ramach Nocy Strasznych Konkursów! 

~ * ~

Noc Strasznych Konkursów: "Książę Lestat" Anne Rice

Wybiła godzina 0:00, zwana Godziną Duchów, więc zapraszam wszystkich gorąco do udziału w siódmym (szczęśliwa liczba!) blogowym konkursie organizowanym w ramach Nocy Strasznych Konkursów! 

~ * ~