29 lipca 2015

Zapowiedź: "Porządek rzeczy" Paoli Capriolo

W ciągu ostatniej doby wielu blogerów pisało o nowości nadchodzącej już 17 sierpnia b.r. od Wydawnictwa Dreams. Ja również dołączam do tego grona, gdyż "Porządek rzeczy" niezwykle mnie ciekawi. 

~ * ~


Sabrina ma za sobą bolesną przeszłość, przed sobą - ogromne chęci na sukces. Dziewczyna została sama na świecie, ale los, który odebrał jej w życiu prawie wszystko, zdaje się wreszcie odwracać. Właśnie została zatrudniona w wymarzonej firmie Desire, która obiecuje spełnić wszelkie pragnienia swoich klientów. Sabrinę rozpiera duma. W nowej pracy jest odpowiedzialna za pisanie bajek dla najmłodszych użytkowników sieci. Jednak pod fałszywie lśniącą fasadą tego doskonałego świata mnożą się sprzeczności. Bajki pisane przez dziewczynę to w rzeczywistości puste wypełniacze do reklam. Ofertę Desire przepełnia brutalna przemoc udająca rozrywkę, wreszcie zadziwia łatwość, z jaką firma pozbywa się starszych pracowników, nie do końca idących z duchem tych nowych, przerażających czasów. Prawdziwe życie, poza złotą wieżą Desire, jest trudniejsze, niż się wydaje. 
Dopiero niespodziewane i niestety fatalne spotkanie pozwoli Sabrinie otworzyć oczy, które do tej pory z uporem zaciskała. M. pojawi się nagle, tak od niej inny, tak zagadkowy... 

Na ścianie w siedzibie Desire wisiał ogromny napis MYŚLĘ POZYTYWNIE. Żaden z pracowników nigdy nie śmiał przeciwstawić się tej zasadzie. 

PORZĄDEK RZECZY – Sabrina po raz pierwszy w życiu zdała sobie sprawę, że nie zna znaczenia tych słów.

~ * ~

Też jesteście ciekawi? Ja niesamowicie! Premiera już 17 sierpnia! 

9 komentarzy:

 1. Opis mnie nie zaciekawił ale może kiedy przeczytam już jakąś recenzje to zmienię zdanie :)
  Serdecznie pozdrawiam.
  http://in-my-different-world.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe, kto ten pan M. :)
  Opis mnie zainteresował :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdecydowanie będę musiała przeczytać!

  OdpowiedzUsuń
 4. Okładka jest piękna, ale opis mnie nie zaciekawił :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem przekonana, że to będzie COŚ! :)

  OdpowiedzUsuń

Na blogu korzystam z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności Bloga.