Patrycja

 

Kim jest Patrycja? 

Przede wszystkim kobietą zafiksowaną na punkcie książek oraz gier komputerowych. Nie przypadkiem najpierw została członkinią redakcji Grajmerki.pl (i dorobiła się nawet funkcji zastępczyni redaktor naczelnej!), by potem wstąpić w szeregi Książkowe Kocha, Nie Kocha. 

Na co dzień: matka dwóch dziewczynek (Leny oraz Ewy), która udowadnia wszem i wobec, że samotne macierzyństwo nie jest czymś strasznym. Co lepsze, uważa, że to świetna przygoda, która bardzo uczy pokory oraz wiary w swoje własne siły.

Prócz tego: z zawodu technik masażysta. Pracuje w ośrodku rehabilitacyjnym i spełnia się w tym, co robi. Uwielbia pomagać swoim pacjentom, którzy nierzadko odwdzięczają się własnoręcznie upieczonym chlebem czy koszem pełnym czereśni. Nigdy nie narzeka na brak kawy czy czegoś słodkiego do tejże.

Co kocha: prócz książek fantastycznych (jej największą miłością jest twórczość Davida Eddingsa) oraz gier komputerowych? Muzykę, głównie symfoniczny metal za sprawą pewnego holenderskiego zespołu. Epica jest jej największą muzyczną miłością. W piosenkach Epiki odnajduje spokój, pokrzepienie, nadzieję oraz siłę do walki o lepszy świat dla siebie oraz swoich dzieci. Kocha metafory zawarte w tekstach piosenek oraz doskonały i według niej, najpiękniejszy na świecie, głos głównej wokalistki  Simone Simons. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Na blogu korzystam z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności Bloga.