Kontakt

Książkowe Kocha, Nie Kocha powstało 21 lutego 2013 r. 
Do grudnia 2015 blog tworzony był przez dwie recenzentki: Natalię Pych i Martynę Lewandowską. Od grudnia 2015 do listopada 2020 blog prowadziła wyłącznie Natalia Pych. Od listopada 2020 blog prowadzą dwie osoby: Natalia Pych i Patrycja Kulpicka.

Autorzy, wydawnictwa i księgarnie, które chciałyby przesłać propozycje współpracy recenzenckiej, proszone są o kontakt przez maila: nathalie.pych@gmail.com.

Studiuję i pracuję, więc uprzedzam, że nie zawsze mogę tego samego dnia odpowiedzieć na maile.

Oferuję promocję wybranych tytułów w formie:

 • recenzji na blogu oraz na stronach takich jak lubimyczytac.pl, empik.com, matras.com, taniaksiazka.pl (na życzenie mogę dodać recenzję również na stronę danej księgarni/wydawcy/autora);
 • patronatu nad wybranymi tytułami (i związanej z nimi dodatkowej promocji);
 • konkursu na stronie lub/oraz fanpejdżu bloga;
 • wywiadów z autorami.3 komentarze:

 1. Źle się bawisz dziewczyno. Usuń strony, które założyłaś dla Marii Mickiewicz Gawędzkiej. Dostajesz tydzień od dzisiaj. Potem już tylko Policja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znam panią Marię osobiście. Nigdy jednak nie zakładałam żadnych stron pod takim imieniem i nazwiskiem ani też żadnym innym niż moje własne. Bardzo proszę o zaniechanie takich bezpodstawnych oskarżeń.

   Usuń
 2. sprzedaje może Pani tyrana? deadly666bunny@o2.pl

  OdpowiedzUsuń

Na blogu korzystam z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności Bloga.