wtorek, 7 lipca 2015

WYNIKI: "Toxic" Rachel Van Dyken

Prosiliście o wyniki konkursu z "Toxic" i oto są. Wybaczcie tylko, że tyle to trwało.


Tym razem dwie prace bardzo wyróżniły się na tle reszty. Były oryginalne i porządnie rozpisane. Jedna z nich wymagała ogromnego wkładu i poświecenia własnego czasu... aż tak, że autorka wysyłała mi ją mailem, bo w komentarzu nie mogła wstawić aż tak długiego tekstu.

Z tymi słowami uroczyście ogłaszam, że 2 egzemplarze "Toxic" Rachel Van Dyken wędrują do... werki777 oraz Natalii P.!


Gratuluję Wam obu serdecznie i poproszę o maila na adres: ksiazkowekochaniekocha[at]wp.pl z Waszymi adresami i numerami telefonów do kontaktu dla kuriera!

Serdecznie dziękuję Wydawnictwu Feeria Young za zaoferowanie dwóch egzemplarzy książki jako nagrody dla czytelników Książkowego Kocha, Nie Kocha.

Przedstawiam nagrodzone prace:

1) werka777


2) Natalia P.
Kliknij w obrazek, aby powiększyć.

Jeszcze raz wszystkim dziękuję za udział! Wypatrujcie kolejnych konkursów już niedługo!


Przypominam też o:

1) Wyzwaniu Wakacyjnym Lato 2015 - chyba ulubionym wyzwaniu z obecnych wakacji, wnioskując po ilości uczestników na Facebooku: szczegóły i wydarzenie
2) Edycji światowej Nocy Książkoholików, czyli The Night of Bookaholics: szczegóły i wydarzenie

7 komentarzy:

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz - uwielbiam je czytać i przez to pomału Was poznawać.
Mała UWAGA: usuwam wszystkie komentarze zawierające linki w jakiejkolwiek formie.