08 lipca 2015

WYNIKI: "Co, jeśli..." Rebecki Donovan

I oto wyniki kolejnego konkursu - tym razem z zupełnie nową książką Rebecki Donovan, która dosłownie zapiera dech w piersiach.


Miałam problem. Wymyśliłam takie zadania, że nie było do nich złych odpowiedzi. Długo główkowałam nad wyborem zwycięzcy, dlatego wyniki pojawiają się dopiero dzisiaj. Kiedy w końcu podjęłam decyzję :)

Z tymi słowami uroczyście ogłaszam, że 2 egzemplarze "Co, jeśli..." Rebecki Donovan wędrują do... Zjadam Skarpety oraz Dominiki Bruzdy!


Gratuluję Wam obu serdecznie i poproszę o maila na adres: ksiazkowekochaniekocha[at]wp.pl z Waszymi adresami i numerami telefonów do kontaktu dla kuriera!

Serdecznie dziękuję Wydawnictwu Feeria Young za zaoferowanie dwóch egzemplarzy książki jako nagrody dla czytelników Książkowego Kocha, Nie Kocha.

Przedstawiam nagrodzone prace:

1) Zjadam Skarpety
Na tę pracę chcę zwrócić Waszą szczególną uwagę. Uczestniczka udowodniła, że jest stałą czytelniczką naszego bloga, bo pamiętała, że wstawiałam Wam screena z fragmentem tekstu jednej z moich historii. Wykorzystała to i bardzo mnie to cieszy, bo sama nie pamiętałam, gdzie wstawiałam ten fragment, a ona znalazła go przede mną. Napisała odpowiedź również w oryginalny sposób.

2) Dominika Bruzda


Jeszcze raz wszystkim dziękuję za udział! Wypatrujcie kolejnych konkursów już niedługo!


Przypominam też o:

1) Wyzwaniu Wakacyjnym Lato 2015 - chyba ulubionym wyzwaniu z obecnych wakacji, wnioskując po ilości uczestników na Facebooku: szczegóły i wydarzenie
2) Edycji światowej Nocy Książkoholików, czyli The Night of Bookaholics: szczegóły i wydarzenie

10 komentarzy:

 1. Jejuu! Nawet nie wiesz jak mnie uszczęśliwiłaś ♥ Bardzo,bardzo,bardzo dziękuję !
  Naprawdę chciałam dać szansę innym, ale nie mogłam się oprzeć :( Obiecuję , na razie koniec z konkursami ;)
  Ps. Chyba jest malutki błąd... WYNIKI: "Co, jeśli..." aa 2 egzemplarze "Toxic" Rachel Van Dyken były nagrodą? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za przyłapanie! Pisałam jedne wyniki po drugich :)

   Usuń
 2. Gratuluję! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kurczę, cieszę się bardzo, fantastyczna wiadomość, bo strasznie chciałam tę książkę przeczytać, tyle pozytywów o niej było! Dziękuję za komplementy co do mojej pracy i za wyróżnienie mnie oraz gratuluję drugiej laureatce! :)

  OdpowiedzUsuń

Na blogu korzystam z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności Bloga.