16 kwietnia 2013

Co łączy Josephine Angelini, Lauren Oliver, Gwen Hayes, Alexandrę Ivy, Kelley Armstrong i Katarzynę Berenikę Miszczuk?

Co łączy Josephine Angelini, Lauren Oliver, Gwen Hayes, Alexandrę Ivy, Kelley Armstrong i Katarzynę Berenikę Miszczuk?To że wszystkie zgodziły się na udzielenie Heaven for Readers wywiadów! :)

Poniżej przypomnę książki każdej z autorek i czekam na Wasze pytania! Zestaw dla pani Angelini wysyłam już jutro, więc pospieszcie się, jeśli chcecie ją o coś spytać! :)

Josephine Angelini Lauren OliverGwen Hayes


 Alexandra Ivy


Kelley Armstrong


Katarzyna Berenika Miszczuk

 

A więc zostawiajcie pytania w komentarzach! :) Walczę o kolejne autorki!

PS. Nawiązałam kontakt również z Jennifer Estep, autorką książek takich jakk "Ukąszenie pająka" czy "Dotyk Gwen Frost". Wstępnie umówiłyśmy się na wywiad w okolicach lipca lub sierpnia, gdyż obecnie autorka jest zajęta pisaniem kolejnej książki.

PS2. Jutro recenzje "Rozkoszy nieujarzmionej" Larissy Ione! :)

9 komentarzy:

 1. do Lauren Oliver: czy rozczarowała się pani kiedyś miłością?

  OdpowiedzUsuń
 2. Do pytań nie mam niestety dzisiaj weny i nie czytałam książek żadnej z tych autorek, więc na razie spasuję :) Swoją drogą nie wiedziałam, że seria Alexandry Ivy ma aż tyle tomów... Kiedyś kupiłam dwa pierwsze i wciąż leżą na półce, a ja jakoś nie mam na nie ochoty. Cóż, jeżeli to się nie zmieni to pewnie odsprzedam. Za to z chęcią zapoznałabym się z serią pani Oliver ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warto sięgnąć za panią Ivy, tyle mogę powiedzieć ;) Też nie byłam przekonana, ale sięgnęłam losowo po drugi tom i bah! :)

   Usuń
 3. Szkoda, że nie skontaktowałaś się z Tahereh Mafi, ale bardzo jestem ciekawa odpowiedzi od autorek :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie dostałam od autorki odpowiedzi na maila ani na wiadomość na Twitterze.

   Usuń
 4. Czekam na wywiad z Jennifer Estep! Uwielbiam "Ukąszenie pająka"!

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajnie! Nie mogę się doczekać wywiadu z Miszczuk. W związku z tym mam prośbę: mogłabyś mi wysłać link, gdy zostanie opublikowany? Nie chciałabym tego przeoczyć ;)

  OdpowiedzUsuń

Na blogu korzystam z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności Bloga.