26 kwietnia 2013

Happy birthday to you!
Ostatnio mieliśmy Światowy Dzień Książki, a dzisiaj mamy kolejny ważny dzień, bo urodziny mojej kochanej "współblogowiczki" Natalii. 
Z okazji dwudziestych urodzin życzę Ci moja droga zdrówka, bo to ważne, żeby być w dobrej formie, samych szczęśliwych dni, całej masy książek, zarówno tych do czytania jak i tych napisanych przez Ciebie oraz przede wszystkim spełnienia Twojego American dream! Oby nasza współpraca i (ośmielę się to tak nazwać) przyjaźń trwała w najlepsze jeszcze przez dłuuugi czas i była tak samo owocna jak dotychczas ;)
Uwielbiam Cię, wszystkiego najlepszego! :*

10 komentarzy:

 1. Losie, jesteś dzisiaj dopiero drugą osobą, która pamiętała o moich urodzinach. Dziękuję Ci z całego serducha, zrobiłaś mi ogromną niespodziankę tym wpisem i aż mi się łezka w oku zakręciła. Kochana Ty moja! :* Obyśmy tego bloga prowadziły tak długo, bym Ci się mogła odwdzięczyć tym samym w Twoje urodziny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. można powiedzieć, że jubileusz - taka równa rocznica :D
  no to tak: przede wszystkim stóweczki i zdrówka, dużo czasu na czytanie, wielu książek, spełnienia w przyjaźni, w sprawach sercowych i ewentualnie studenckiego (tutaj tylko zgaduję, że studiujesz :3). spełnienia marzeń! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję pięknie! :) Nie studiuję niestety, ale mam nadzieję, że w tym roku uda mi się dostać na medycynę.

   Usuń
 3. Spełnienia najskrytszych marzeń! ;*

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego książkowego! ♥
  Też mam dziś urodzinki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego najlepszego ! Okrągła rocznica ! ;D

  OdpowiedzUsuń
 6. Przyłączam się do życzeń! Co do konkursu na moim blogu, to zapraszam do wzięcie udziału, nawet jeśli nie posiadasz facebooku - po prostu pomiń ten punkt :) pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Na blogu korzystam z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności Bloga.