poniedziałek, 27 lipca 2015

WYNIKI KONKURSU:
"Ogar Boga" Anny Grędy
[patronat]

 Trochę siedziałyśmy z Anną Grędą, autorką "Ogara Boga" nad wyborem zwycięzcy konkursu i w końcu go mamy!


Z tymi słowami uroczyście ogłaszam, że egzemplarz "Ogara Boga" Anny Grędy wędruje do... Weroniki K.!

Gratuluję Ci serdecznie i poproszę o maila na adres: ksiazkowekochaniekocha[at]wp.pl z Twoim adresem!

Serdecznie dziękuję Autorce za zaoferowanie dwóch egzemplarzy książki jako nagrody dla czytelników Książkowego Kocha, Nie Kocha w konkursach na blogu i fanpejdżu.

4 komentarze:

  1. Gratulacje dla zwycięzcy! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratulacje! Ja już swój egzemplarz mam na półce i niebawem zabieram się za czytanie ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz - uwielbiam je czytać i przez to pomału Was poznawać.