23 lipca 2015

Zapowiedź:
"Plan Be" Anny Tymko


Wydawnictwo Amber w końcu otworzyło się na polskich autorów! Na pierwszy ogień idzie Anna Tymko i jej powieść obyczajowa - "Plan Be". Babska, życiowa, pełna humoru. Będziecie mieli okazję przeczytać jej recenzje na blogu, a dziś chciałabym Wam zachęcić do lektury.

~ * ~


"Plan Be" to wartko napisana, z dużą dozą humoru, a jednocześnie życiowa powieść, w której może rozpoznać się wiele kobiet. 


Anita i Krzysztof, małżeństwo z dziesięcioletnim stażem, ma sławę, pieniądze i społeczne uznanie. Można przypuszczać, że osiągnęli wszystko to, czego ludziom potrzeba do pełni szczęścia. Jednak cieniem na ich małżeństwie kładzie się obsesyjna zazdrość Anity. Któregoś dnia Krzysztof poznaje znajdującą się na rozdrożach własnego życia rudowłosą Agatę. Wiedziona chęcią odwetu Anita wymyśla intrygę, która ma na zawsze wyeliminować rywalkę z ich małżeństwa.

"Plan Be" pozwala z innej perspektywy zobaczyć mechanizm działania zazdrości, która prowadzi bohaterów do niechybnej zguby.

Szczerze zachęcam Was do podjęcia ryzyka i sięgnięcia po książkę Anny Tymko. Sama jestem bardzo zainteresowana, dlaczego ta autorka i akurat ta historia zachęciła wydawnictwo do rozpoczęcia przygody z polskimi pisarzami. 

5 komentarzy:

 1. Ta zapowiedź mnie zaciekawiła :D chyba zaryzykuję :D

  http://leonzabookowiec.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Książkę na pewno przeczytam i nic mnie nie powstrzyma :P
  http://gabrysiekrecenzuje.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Książka nie w moich klimatach, ale mamie polecę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze nie wiem czy kiedyś sięgnę po tę pozycję. Muszę się jeszcze zastanowić.

  Nominowałam Was do LBA :)
  http://ksiazkowy-swiat-niki.blogspot.com/2015/07/liebster-blog-award-3.html

  OdpowiedzUsuń
 5. O, nie miałam pojęcia, że w Amberze takie nowości :) chętnie po książkę sięgnę :)

  OdpowiedzUsuń

Na blogu korzystam z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności Bloga.