sobota, 10 października 2015

WYNIKI KONKURSU z Desperatką

Podobno desperacko pragniecie wyników konkursu z Desperatką, więc oto przychodzę z nazwiskiem zwycięzcy :) 

~ * ~

Z tymi słowami uroczyście ogłaszam, że książka Magdaleny Wali wędruje do...Magdaleny Sz L!

Gratuluję Ci serdecznie i poproszę o maila na adres: ksiazkowekochaniekocha[at]wp.pl z Twoim adresem!

Serdecznie dziękuję Wydawnictwu Czwarta Strona i Autorce za oferowanie egzemplarza jako nagrody dla czytelników Książkowego Kocha, Nie Kocha w konkursie na blogu.

10 komentarzy:

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz - uwielbiam je czytać i przez to pomału Was poznawać.