01 maja 2013

Zapowiedzi majowe

Maj nie obfituje już tak w ciekawe zapowiedzi książkowe jak kwiecień, ale za to ich jakość jest, przynajmniej dla mnie, znacznie większa :)
Oto pozycje, których nie mogę się doczekać - ba! niektóre już zamówiłam!Tytuł: Pragnienie wyzwolone
Autor: Larissa Ione
Seria: Demonica. Tom II
Wydawnictwo: Papierowy Księżyc
Data premiery: 17.05.2013
Cena okładkowa: 36,9 zł
Opis: Runa Wagner nie miała najmniejszego zamiaru zakochiwać się w seksownym nieznajomym, który zdawał się znać jej każde najgłębiej skrywane pragnienie. Nie może jednak oprzeć się niewiarygodnemu pożądaniu, jakie między nimi wybucha. Pożądaniu, które wygasa kiedy odkrywa jego zdradę i swoją nieodwracalną przemianę. Teraz, pełna determinacji by sprawić, żeby Shade zapłacił za transformację, która ją prześladuje, Runa wyrusza na jego poszukiwania, tylko po to, by stać się więźniem największego wroga Shade’a.
Jako demon Seminus obarczony miłosną klątwą, która grozi mu wiecznym cierpieniem, Shade miał nadzieję, że Runę i jej nieodparty urok widział już po raz ostatni. Kiedy jednak budzi się w wilgotnym lochu przykuty do ściany tuż obok wściekłej i niespodziewanie potężnej Runy, uświadamia sobie fakt, że wpływ jaki na niego wywarła jest o wiele bardziej niebezpieczny niż myślał. Gdy ich porywacz rzuca zaklęcie wiążące ich jako swoich życiowych partnerów, Shade i Runa muszą rozpocząć walkę o własne życie i serca – lub ulec nikczemnym planom szaleńca.

________________________________________________________________

Tytuł: Do szaleństwa
Autor: Cherrie Lynn

Wydawnictwo: Amber
Data premiery: 09.05.2013
Cena okładkowa: 30,99 zł
Opis: Zbuntowana grzeczna dziewczyna i najbardziej niegrzeczny facet w seksownej powieści spod znaku Pięćdziesięciu twarzy Greya Autorka z Top 10 "New York Timesa" i "USA Today" Co robi słodka i niewinna dziewczyna, która nie chce być dłużej słodka i niewinna? Seksowny tatuaż. I zdobywa superseksownego faceta... Candace ma dość sprawiania przyjemności innym, zwłaszcza rodzicom, którzy wciąż dyktują jej, co ma robić. Czas sprawić przyjemność sobie. Postanawia więc zafundować sobie na urodziny tatuaż. A nikt nie zrobi tego lepiej niż Brian, w którym Candace kocha się od dawna... Od pierwszej chwili, gdy wchodzi do jego studia tatuażu, pociąg, jaki zawsze do niego czuła, wybucha ze zdwojoną siłą. A Candace uświadamia sobie, że nieziemsko seksowny artysta może dać jej o wiele więcej, niż rozkoszny obrazek na nagiej skórze. Jeśli tylko Candace odważy się sprzeciwić rodzinie i posłucha głosu serca, które mówi, że za tatuażami kryje się najwspanialszy facet na świecie... Cherrie Lynn to młoda autorka seksownych powieści z list "New York Timesa" i "USA Today". Do Szaleństwa opublikowała samodzielnie w 2010 roku jako e-book, a wkrótce amerykański wydawca wydał książkę w formie drukowanej. Druga powieść z tej serii, Do Utraty Tchu, zadebiutowała w Top 10 "New York Timesa" w kategorii e-booków oraz na liście "USA Today" jesienią 2012. Bohaterami przesyconych erotycznym napięciem powieści Cherrie Lynn są silni, ale wrażliwi mężczyźni i delikatne kobiety, które potrafi ą odważnie walczyć o miłość.

________________________________________________________________

Tytuł: Wilczy trop
Autor: Patricia Briggs
Seria: Alfa i Omega. Tom I
Wydawnictwo: Fabryka Słów
Data premiery: 24.05.2013
Cena okładkowa: 37,9 zł
Opis: Anna nie wiedziała, że wilkołaki istnieją, aż do nocy, kiedy to przeżyła brutalny atak ... i stała się jednym z nich. Po trzech latach życia jako najmniej liczący się członek stada, nauczyła się pokory i nieufności względem dominujących samców. Wtedy pojawił się w jej życiu Charles Cornick, egzekutor i syn przywódcy wilkołaków Północnej Ameryki.________________________________________________________________ 


 Tytuł: Podwieczność
Autor: Brodi Ashton
Wydawnictwo: Papierowy Księżyc
Data premiery: 22.05.2013
Cena okładkowa: 35,9 zł
Opis: Zeszłej wiosny Nikki Beckett zniknęła w podziemiu zwanym Podwiecznością. Teraz wróciła do swojego dawnego życia, do rodziny i chłopaka. Ma tylko sześć miesięcy na to, by pożegnać się, nim Podwieczność upomni się o nią ? tym razem już na zawsze. Sześć miesięcy na to, aby znaleźć odkupienie, jeśli ono w ogóle istnieje. Nikki pragnie spędzić te cenne miesiące, zapominając o podziemiu, a jednocześnie próbuje ponownie zbliżyć się do swojego chłopaka, Jacka, którego kocha najbardziej na świecie. Istnieje tylko jeden problem: Cole, który śledzi Nikki z Podwieczności aż na Powierzchnię. Cole chce przejąć tron w podziemiach i jest przekonany, że to Nikki jest kluczem do jego sukcesu. I zrobi wszystko, aby ją ściągnąć do podziemi, jako swoją królową. Czas Nikki na powierzchni zbliża się ku końcowi, a jej sytuacja wymyka się spod kontroli. Dziewczyna pragnie znaleźć sposób na oszukanie losu i uniknięcie powrotu do Podwieczności, gdzie czeka ją nieśmiertelność u boku Cole'a...________________________________________________________________

Okazało się, że premiera "Silver" została przesunięta na maj, więc przypominam Wam o tej pozycji. Do mnie już idzie pierwszy tom serii.


Tytuł: Silver
Autor: Asia Greenhorn
Seria: Winter. Tom II
Wydawnictwo: Dreams
Data premiery:  15.04.2013
Cena okładkowa: 39,0 zł
Opis: Winter nie może uwolnić się od demonów przeszłości, dręczy ją świadomość, że walczą w niej dwie natury: ludzka i wampirza. W żyłach dziewczyny płynie krew dwóch ras, dająca moc, która może okazać się zabójcza. Istnienie młodej Starr nie jest już tajemnicą, co jeszcze bardziej osłabia kruchy Pakt. Londyn zalewa fala przemocy. Prawda o sekretnym świecie wampirów może wyjść na jaw, a to miałoby katastrofalne skutki. Aby ochronić swoich bliskich, Winter musi opuścić Cae Mefus i stawić czoło podszeptom Pragnienia, które zatruwają jej umysł. Niestety, może być już za późno, by uratować Rhysa. Ofiarowując mu nieśmiertelność, dziewczyna jednocześnie wydała na niego okrutny wyrok. Dopóki on żyje, każdy, kogo kochasz lub chociaż przelotnie znasz, będzie w niebezpieczeństwie. Teraz powiedz, czy go zabijesz.

________________________________________________________________

Tytuł: Na krawędzi rozkoszy
Autor: Eve Berlin

Wydawnictwo: MAK Verlag
Data premiery: 15.05.2013
Cena okładkowa: 34,9 zł
Opis: Na krawędzi rozkoszy to gorąca i zmysłowa powieść o utracie kontroli... i poznaniu niewyobrażalnej rozkoszy. Ta skandalizująca historia z każdą kolejną przewracaną stroną rozpala czytelnika coraz bardziej.

Nie masz pojęcia, jak daleko możesz się posunąć, dopóki nie dojdziesz do krawędzi... Dylan Ivory, autorka bestsellerowych powieści erotycznych, nigdy nie straciła kontroli nad swoim życiem... dopóki nie spotkała Aleca. Zabójczo przystojny mężczyzna, którego kręci ryzyko wywraca jej świat do góry nogami - nad mistrzynią kontroli górę bierze wszechogarniające pożądanie. Czy przyjmie zaproszenie Aleca do świata dominacji i uległości, sadyzmu i masochizmu, dyspliny, kar, niewoli i fetyszy, w którym... Alec ma być Panem, a ona niewolnicą?


________________________________________________________________

Tytuł: Nieczysta
Autor: Megan Hart
Wydawnictwo: Czarna Owca
Data premiery: 08.05.2013
Cena okładkowa: 39,9 zł
Opis: Słodycz znajdziesz w ekskluzywnej cukierni. Rozkosz przyniesie ci tylko to, co nieznane. Elle ma w sobie wiele emocji, ale przez ostatnie lata budowała wokół siebie szczelną tamę. Myślała, że wszystko w życiu musi mieć ustalone miejsce, że musi być przewidywalne. Dlatego dotąd wybierała bezpruderyjny seks z przypadkowymi kochankami jako sposób na życie. Swoim partnerom pozwala na wszystko, lecz nigdy nie całuje się w usta. Pragnie i pożąda, ale całą sobą broni się przed bliskością. Słodycz życia odnajduje tylko w wyrafinowanych czekoladkach z ekskluzywnej cukierni. Nie spodziewa się, że spotka tam mężczyznę, z którym wyruszy w seksualną, porywającą podróż pełną erotycznych niespodzianek...

 ________________________________________________________________

Tytuł: Księżycowy Kamień
Autor: Wilkie Collins
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Data premiery: 13.05.2013
Cena okładkowa: 39,9 zł
Opis: Księżycowy Kamień, klasyczna powieść detektywistyczna pełna dramatycznych zwrotów akcji, podobnie jak inne utwory Wilkiego Collinsa, charakteryzuje się perfekcyjnym odwzorowaniem realiów epoki oraz trafnością i śmiałością obyczajowych obserwacji, a przy tym kryminalna intryga nigdy nie schodzi na drugi plan. Tajemnicza historia skradzionego żółtego diamentu zwanego Księżycowym Kamieniem, zdobiącego niegdyś czoło posągu hinduskiego Boga Księżyca, splata się z dziejami pewnej angielskiej rodziny z wyższych sfer. Rachel Verinder, młoda Angielka, dziedziczy ów diament na swoje osiemnaste urodziny jako spadek po wuju, skorumpowanym brytyjskim oficerze, który służył w Indiach. Diament oczywiście jest niezwykle cenny i ma wielkie religijne znaczenie, a równocześnie ciąży na nim klątwa boga Wisznu i dla wszystkich zamieszanych w jego zniknięcie niebawem staje się przekleństwem. Dodatkowo jego śladem podążają hinduscy kapłani-strażnicy, którzy nie zawahają się przed niczym, by po wiekach święty kamień powrócił na czoło bóstwa...
 ________________________________________________________________

Tytuł: Odmieniec
Autor: Philippa Gregory
Wydawnictwo: Literacki EGMONT
Data premiery: 08.05.2013
Cena okładkowa: 29,9 zł
Opis: Siedemnastoletnia Izolda zostaje zamknięta w klasztorze, aby nie mogła dochodzić swoich praw do spadku po zmarłym ojcu. Kiedy zakonnice, nad którymi sprawuje pieczę jako przełożona, zaczynają lunatykować i zdradzać oznaki obłędu, do opactwa Lucretili przybywa młody nowicjusz Luca Vero, by na polecenie samego papieża wyjaśnić sprawę. Luca i Izolda, zmuszeni stawić czoło największym lękom świata średniowiecznego – czarnej magii, wilkołakom, szaleństwu – rozpoczynają poszukiwania prawdy, swojego przeznaczenia, a także miłości.


 ________________________________________________________________


Tytuł: W szpilkach od Manolo
Autor: Agnieszka Lingas-Łoniewska
Wydawnictwo: Novae Res
Data premiery: 31.05.2013
Cena okładkowa: 29,9 zł
Opis: Komedia, miejscami poważna
Kryminał, czasami niepoważny
Romans, całkiem serio!

Liliana ma trzydzieści pięć lat, kocha koty, wysokie szpilki i swoje auto. Posiada także kilka niegroźnych obsesji i bardzo wybujałą wyobraźnię. Pracuje w korporacji, ale ma dość wyścigu szczurów. Gdy pewien denerwujący przystojniak zajmuje jej miejsce parkingowe, Lilka nie zdaje sobie sprawy, że już wkrótce znajdzie się na celowniku. Tajemniczego Michała, irytującego Sekuli, a także pewnego socjopaty, który bardzo nie lubi pyskatych "młodych gniewnych". Tajemnicze kartki z numerkami, porwania, szalone przyjaciółki, pragnąca zięcia Mamulka, znienawidzone korpo i... gorrrący romans. Wszystko to sprawi, że na punkcie "W szpilkach od Manolo" dostaniecie prawdziwego bzika!

 ________________________________________________________________

I jak, znaleźliście coś dla siebie?

6 komentarzy:

 1. "Podwieczność" i "Odmieńca" bardzo chętnie bym przeczytała, ale tyle książek się na półkach piętrzy, że nie wiem, co z tych planów wyjdzie ;)
  Pozdrawiam,
  Mai

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekam na "Pragnienie wyzwolone":)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ah, tyle pięknych zapowiedzi :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Po niektóre z tych książek na pewno sięgnę jak tylko nadarzy się ku temu okazja :D

  OdpowiedzUsuń
 5. "Pragnienie wyzwolone" muszę dorwać w pierwszej kolejności. Pozostałe książki też kuszą:))
  Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 6. któryś raz na kolejnymblogu spotykam sie z "odmiencem" i chyba musze "go" sprawdzic na wlasnej skorze...

  OdpowiedzUsuń

Na blogu korzystam z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności Bloga.