27 sierpnia 2013

Pół roku, 20 tysięcy i pierwsza współpraca

Z radością chcemy Wam oznajmić, że 21 sierpnia blog skończył pół roku. Jesteśmy niesamowicie szczęśliwe, że wytrzymujecie z nami już tak długo, a co najważniejsze - że czytacie nasze recenzje i dzielicie się z nami swoimi opiniami o nich i o książkach w komentarzach. Każda Wasza odpowiedź na nasze "wypociny", szczególnie jeśli zawiera rady co do stylu pisania recenzji, jest dla nas ważna i dziękujemy za Wasz udział w tworzeniu tego bloga.


Dziś zdobyłyśmy magiczną liczbę 20 tysięcy wejść, za co również z całych serc Wam dziękujemy. Nawet nie wiecie, ile to dla nas znaczy. W ciągu pół roku aż tyle osób zainteresowało się "Książkowym Niebem" i jest to dla nas wielkie osiągnięcie. Zdobyłyśmy w tym czasie ponad tysiąc komentarzy, napisałyśmy niecałą 100 wpisów. Założyłyśmy fanpejdża na Facebooku i konto na Bloglovin. Cóż, ogółem mamy dużo zabawy :)
Kilka dni temu nawiązałam również kontakt mailowy z przemiłym panem z wydawnictwa Czarna Owca. Tak oto rozpoczęła się moja pierwsza współpraca - dziś kurier przyniósł trzy książki do zrecenzowania, więc w ciągu najbliższych 2 tygodni się ich spodziewajcie wraz z kilkoma innymi pozycjami. Jestem bardzo zadowolona, szczególnie że mam się za kilka dni odezwać jeszcze w sprawie drugiej współpracy i też mam nadzieję, że wypali :)

Ponownie dziękujemy za te pół roku i mamy nadzieję na co najmniej kolejne pół :)

15 komentarzy:

 1. Gratulacje!!!! :) A czytanie tych recenzji to czysta przyjemność! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Moje gratulacje :D Trzymajcie tak dalej :D Naprawdę lubię Wasze recenzje :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję . ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wielkie gratulacje, ponieważ wszystkie osiągnięcia są świetne, szczególnie te 20000 robi wrażenie.
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wierz mi, że dla nas to naprawdę wielki zaszczyt. I szok, że tak szybko zdobyłyśmy aż tyle odsłon :) Dziękujęmy.

   Usuń
 5. Gartuluję i mam nadzieję, że kolejne pół roku będę mogła czytać wasze recenzje! (:

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję i stażu, i nowej współpracy! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluje i trzymam za Was kciuki ;)

  OdpowiedzUsuń

Na blogu korzystam z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności Bloga.