25 stycznia 2014

"Niewolnica" - głosowanie!

Głosowaliście we wcześniejszych plebiscytach w serwisie Granice.pl? Ruszył niedawno kolejny na "Najlepszą książkę roku". Tak się składa, że jedna z moich ulubionych autorek została nominowana w kategorii fantasy z jedną z moich najukochańszych książek. Już wiecie, o kogo chodzi, prawda?


Tak, tak, tak! 

Powieść, która zniewala, wyzwala i zniewala z powrotem, by ścisnąć za serce, wycisnąć z niego wszystkie łzy, wywołać zawał i po jakimś czasie przywrócić funkcje życiowe, chociaż i to na niezbyt długo i też nie do końca. 

Wspaniała i jedyna w swoim rodzaju "Niewolnica" A.M. Chaudiere została nominowana do miana najlepszej książki w kategorii fantasy/s-f. Zdecydowanie zasługuje na to miano, więc zapraszam Was gorąco do głosowania: http://www.ksiazkiroku.pl/polecamy,f0df309e34e

Tutaj znajdziecie moją recenzję, gdybyście mieli jakiekolwiek wątpliwości (za które Was zdzielę w łebki, chociaż aż tak brutalna jak Azarel nie będę).


A więc do głosowania!

4 komentarze:

 1. Zagłosuję, choć książka przede mną, mam nadzieję, że kiedy przeczytam spodoba mi sie równie mocno. ;)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zagłosowane już wcześniej, też życzę powodzenia autorce, bo jak to ujęłaś, zasługuje na to, a dopiero jestem w trakcie czytania ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Książki nie znam, ale co mi szkodzi zagłosować :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Polecam,wszystkim,którzy lubią dobra książkę.

  OdpowiedzUsuń

Na blogu korzystam z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności Bloga.