14 marca 2015

Wyniki konkursu z "Utratą" Rachel Van Dyken

Nadszedł dzień, w którym jedna z dziewiętnastu uczestniczek konkursu wygra egzemplarz "Utraty" - pierwszego patronatu Książkowego Kocha, Nie Kocha!


Wiele z Waszych pytań bardzo mi się podobało. Na dniach przetłumaczę je i prześlę Rachel Van Dyken w ramach obiecanego wywiadu. Musiałam z tej masy zgłoszeń wybrać zestaw, który brzmiał najciekawiej i wyróżniał się na tle innych. W efekcie w finale zostały dwie osoby. Po długich przemyśleniach zdecydowałam...

Egzemplarz "Utraty" Rachel Van Dyken wygrała Magda Borkowska!

Gratulacje! Prześlij mi swój adres na maila nathalie.ross[at]wp.pl.

Wszystkim gorąco dziękuję za udział!


I bądźcie czujni! Autorka przesłała mi specjalny prezent do blogowego rozdania. Ogłoszę je w okolicach publikacji wywiadu. Do zgarnięcia będzie... tzw. set-book, czyli kilka tworów autorki w jednej książce. Z serii "Zatraceni" są w niej zawarte tomy: 1, 1.5 i 2! I to wszystko po angielsku oraz z autografem autorki!

Jeśli macie jeszcze jakieś pytania do autorki, możecie mi je przesłać do końca niedzieli 15.03.2015 na podanego wyżej maila lub wstawić poniżej w komentarzu. Rachel jest naprawdę niesamowitą kobietą, więc warto skorzystać z okazji :)

15 komentarzy:

 1. Gratuluję! I chcę wiedzieć, jak Ty to robisz, że masz takie wejścia u autorów :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratki!!!! :*

  Moj angielski <3 *_* Ale za udzial i tak podziekuje...

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję wygranej! I gratuluję tobie takich dobrych relacji z autorką :D

  http://to-read-or-not-to-read.blog.onet.pl/

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dziękuję za docenienie pytań, czekam na wywiad! No i oczywiście książkę, tyle dobrego się o niej naczytałam :D

  OdpowiedzUsuń

Na blogu korzystam z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności Bloga.