12 maja 2016

COVER REVEAL! - wygraj książkę!

Dotarliśmy do finału akcji okładkowej :) W rozwinięciu posta znajdziecie rozwiązanie zagadki. Komentujcie, co sądzicie o zapowiedzi książki i pamiętajcie - każdy komentarz się liczy.

~ * ~Tempo akcji napędzają spektakularne pościgi przez malownicze wyspy Morza Egejskiego, gdzie trudna do okiełznania chciwość prowadzi bohaterów do zbrodni.


Jeśli masz na sumieniu ciężki grzech albo zrobiłeś coś poza prawem, za wszelką cenę starasz się zatrzeć ślady. Kiedy bezkarnie ci się udaje, wpadasz w szpony chciwości.

Tylko nieliczni wiedzą, że wybitna archeolog Simona Brenner przy okazji jest świetnie zakamuflowaną złodziejką. Kradnie dzieła sztuki i sprzedaje kolekcjonerom za grube miliony. Chciwość kieruje uwagę Simony na złoty diadem Heleny Trojańskiej, odkopany pod koniec XIX w. przez Heinricha Schliemanna. Kobieta opracowuje doskonały plan zuchwałej kradzieży życia i pewna siebie wyjeżdża do Turcji. Sprawy komplikują się, gdy na wykopaliskach w nieznanych okolicznościach znika jej były kochanek Ivan, a porywacze przesyłają Simonie jego palec.

Czy wrodzony instynkt, siła i spryt sprawią, że Simona uwolni Ivana z rąk oprawców, znajdzie swój skarb i wyjdzie z tego cało?

~ * ~

To ostatnia szansa na zostawienie komentarza i jednocześnie wzięcie udziału w konkursie. Wymyśl inny tytuł dla książki Marty Guzowskiej. Najlepszą propozycję nagrodzę egzemplarzem prezentowanej powyżej powieści! :) Macie czas do północy dnia dzisiejszego! Wyniki w ciągu tygodnia.

10 komentarzy:

 1. Tego to ja się po tej książce nie spodziewałam. Pozytywnie mnie zaskoczyła!

  A co mi tam, udział mogę wziąć, nic na tym nie tracę. Moja propozycja to "Pod piaskami sprawiedliwości".

  OdpowiedzUsuń
 2. Tego się nie spodziewałam! Byłam pewna, że to mrożąca krew w żyłach historia a bohater, bądź bohaterka będzie zabójcą czy coś w tym stylu ;D Przyznaje, że jestem zaskoczona, oczywiście pozytywnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Moja propozycja tytułu to: "W pościgu zachłanności"...
  Nie wiem, czy to ma jakikolwiek sens, ale kto wie. Wydaje mi się, że w jakiś sposób nawiązuje do oryginalnego tytułu, opisu na okładce, jak i krótkiego streszczenia książki :)
  Ale może ktoś inny wpadł/wpadnie na lepszy pomysł ;)
  POWODZENIA WSZYSTKIM! <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Moja propozycja tytułu: "Zachłanność, uważaj czego pragniesz...".

  OdpowiedzUsuń
 5. "Naszyjnik Heleny"

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. "Za każdą cenę" - to moja propozycja :)
  A na książkę czekam z niecierpliwoscia ! Po opisie wydaje się bardzo ciekawa, ale jak zawsze muszę sprawdzić sama :))

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak mówiłam, okładka sugeruje coś innego niż opis. Też byłam zaskoczona. ;)

  A co do tytułu to mam dwa: "Zbrodnia (nie)doskonała", ale jako że nie jestem pewna czy przypadkiem takiego nie ma, podaje także drugi, czyli "W objęciach zbrodni" ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Moja propozycja " Wybory " Zapowiada się ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Moja propozycja to "Złodziejem może być każdy"

  OdpowiedzUsuń

Na blogu korzystam z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności Bloga.