11 maja 2016

Zagadka z nagrodami! "Odgadnij okładkę, cz. 3!"

Dziś trzecia część specjalnego konkursu, organizowanego we współpracy z Wydawnictwem Burda Książki.
~ * ~

Jest on o tyle specjalny, że jeśli pod postem przedwczorajszym, wczorajszym, dzisiejszym oraz jutrzejszym uzbieram masę komentarzy, dostanę pewną liczbę książek na konkursy dla Was :) Wszyscy się staramy, a Wy potem dostajecie szansę na wygranie kilku tytułów. 
Zagadka polega na napisaniu w komentarzach tytułu książki, której niepełną okładkę widzicie poniżej. Dziś piszcie, co może być tym najgorszym czynem, do popełnienia którego może doprowadzić czysta żądza.


Pamiętajcie, jeszcze tylko jutro pojawi się wpis z oficjalną okładką i podsumowaniem! 
Liczy się Wasza aktywność! :)

9 komentarzy:

 1. Wydaje mi się że czysta żądza może doprowadzić do wszystkiego. Człowiek pod wpływem emocji nie jest w stanie się kontrolować.
  Bardzo ciekawa jestem tej książki. Już nie mogę doczekać się podsumowania.
  Pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 2. Może to być odebranie życia drugiemu człowiekowi.. niestety często się zdarza, ze niektórzy idą po trupach do celu.
  Czekam już na tą książkę i więcej informacji o niej ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Żądza może nas doprowadzić do skrajnych emocji i czynów. Jednak dla mnie chyba największą zbrodnią jest utrata szacunku do samego siebie. Często bywa tak, że pozwalamy traktować się jak zabawki, dajemy się używać jak naczynie. Druga strona dostrzega w nas tylko możliwość chwilowej rozrywki, a my pozwalamy sobą rządzić... Dlaczego tak jest? Głównie dlatego, że nam, kobietą zawsze chodzi o coś więcej. Zazwyczaj nie poddamy się żądzy, jeśli nie czujemy do partnera zaufania, szacunku, pociągu intelektualnego lub jeśli nie czujemy się bezpieczne. Po mimo starań i zapewnień w większości przypadków dla kobiet nigdy to nie będzie tylko seks,czy pożądanie. W grę wejdą uczucia. Zechcemy być czymś więcej. Właśnie dla tego jesteśmy gotowe na wiele i robimy wiele,nawet takie rzeczy, które kiedyś napawały nas lękiem czy obrzydliwe
  obrzydzeniem. Tracimy w tym wszystkim siebie i naszą wartość. Dlatego utrata szacunku jest dla mnie jedną z największych zbrodni. Przynajmniej ja tak to widzę. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Żądza, taka silna, odbiera człowiekowi zdolność jasnego myślenia. Przesłania wszystko. Nie rozpoznaje się niczego dobrego wokół siebie. Chora żądza doprowadzić może niejednokrotnie do obłedu. W dosłownym tego słowa znaczeniu.

  Zapraszam - u mnie KONKURS :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Żądza sprawia, że ludzie przybierają kolejne maski. Stają się oszustami kłamiąc prosto w oczy. Mogą kraść, a kiedy na drodze stanie im ktoś niewłaściwy, mogą nawet zabijać.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ojej najgorszym czynem? Chyba nie ma jednego. Żądza może by tak silna, że doprowadzić może do wszystkiego, w najgorszym przypadku chyba do śmierci. Jestem ciekawa o czym jest ta książka i czy dobrze myślę ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Najgorszy czyn? Myślę, że ciężko stwierdzić jednoznacznie. Ale głównym motywem jest chyba zazdrość. Ludzie zazdroszczą drugim ludziom, że tamci coś mają, a oni nie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Żądza wywołuje w człowieku wszystkie złe rzeczy, zachowania. Doprowadza człowieka do swojej granicy którą nawet nie wiedział że to posiada.

  OdpowiedzUsuń
 9. Czysta żądza może prowadzić do różnych czynów. Od zabójstwa po zamknięcie w piwnicy i torturowanie. Nie mam pojęcia co to za książka, ale moja wyobraźnia działa na tak wysokich obrotach, że mam ochotę ją przeczytać :)

  OdpowiedzUsuń

Na blogu korzystam z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności Bloga.