03 grudnia 2017

Konkurs blogowy #5 - Konkursowy Czarny Piątek 2.0


Zapraszam wszystkich gorąco do udziału w piątym blogowym konkursie organizowanym w ramach SPÓŹNIONEJ drugiej edycji Konkursowego Czarnego Piątku 2017! 

~ * ~

Tym razem do wygrania mam dla Was najnowszą powieść Olgi Gromyko - "Plus minus"! :)
Co zrobić, by mieć szansę na wygranie książki? 
Wystarczy:
- wypełnić poniższy formularz; 
- odpowiedzieć na pytanie konkursowe w komentarzu;
- polubić fanpejdż: Książkowe Kocha Nie Kocha.
Macie 48 godzin na odpowiedź od chwili opublikowania każdego konkursu! 

Regulamin ogólny do wszystkich konkursów dostępny jest tutaj.

FORMULARZ KONKURSOWY:
Zgłaszam się!
Imię i nazwisko: 
Fanpejdż lubię jako: 
Odpowiedź:

ZADANIE KONKURSOWE:
Podaj jeden plus i jeden minus czytania książek :) Uzasadnij wybór jednego z nich. 

Powodzenia! :)

6 komentarzy:

 1. Zgłaszam się!
  Imię i nazwisko: Agnieszka Szwenk
  Fanpejdż lubię jako: Agnieszka Szwenk
  Odpowiedź: plus jest taki że książki poszerzają wyobraźnię - coś jest w nich opisane czego nigdy nie widzieliśmy i musimy sami sobie wyobrazić jak to wygląda, bo nikt nam tego nie pokarze tak jak na filmie.
  A minus jest taki że pochłaniają dużo czasu

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgłaszam się!
  Imię i nazwisko: Ula Wasilewska
  Fanpejdż lubię jako: Ula Wasilewska
  Odpowiedź: Najważniejszym plusem czytania książek jest dla mnie możliwość całkowitego odcięcia się od rzeczywistego świata, od przygnębiających mnie uczuć, myśli krzywdzących, destrukcyjnych działań. Ukochana książka potrafi mnie ukoić, stonować myśli i ukazać mi świat prawdziwy bez zbędnych, drastycznych wizji.
  Minusem jest w sumie to samo, gdy jest mi źle, to książki potrafią tak mocno mnie uzależnić, że nie zauważam kompletnie niczego, co wokół się dzieje i potrafię popaść w stagnację. Dlatego zależnie od humoru ostrożnie wybieram książki, na tzw doła tylko sprawdzone pozycje, które często wystarczają, by przeczytać jeden tom i zauważyć toczące się obok mnie życie i tam wrócić. :)
  Zdecydowanie wybieram plus czytania książek, jest to niesamowite ile dobrego one mi dają. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgłaszam się!
  Imię i nazwisko: Judyta Maciejczyk
  Fanpejdż lubię jako: Judyta Maciejczyk
  Odpowiedź: Najważniejszym plusem jest możliwość rozwijania swojej wyobraźni i chwilą spokoju. Odcięcie się od wszystkich problemów na rzecz podróży z naszymi ulubionymi bohaterami. Minusem czytania dla mnie jest kac książkowy który nie pozwala mi czytać innej książki bo jeszcze żyje poprzednia. No dlaczego niektóre książki są tak dobre? Toż to zbrodnia! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgłaszam się
  Imię i nazwisko: Agata Fąfera
  Fanpejdż lubię jako: Agata Fąfera
  Odpowiedź: Plus - skutecznie i dokładnie zabijają nudę i głupotę.
  Minus - drzewa muszą ginąć.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgłaszam się
  Sylwia Waligóra
  Lubię fb jako Sylwia Waligóra
  Odp:
  Zalet i pozytywów czytania książek możnaby wymieniać całą litanię, ale jeśli mam wskazać jeden, największy i najważniejszy plus to jest nim załamanie czasoprzestrzeni: w momencie gdy otwieram książkę, a lektura wciąga mnie w swój wir ja przekraczam wszelkie granice - czasu, światów, wymiarów i przestrzeni. Już nie siedzę w kuchni z książką, lecz przemieszczam się gdziekolwiek fabuła mnie zaprowadzi, staję się kimkolwiek autor nakreślił bohatera, mam inne życie - lepsze, ciekawsze, bez tego ciężaru, który na co dzień mnie przytłacza...
  Jedynym minusem czytania w moim przypadku jest brak akceptacji oraz negatywne podejście najbliżego otoczenia - przykre to jest, jednak zaciskam zęby i czytam dalej.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgłaszam się!
  Imię i nazwisko: Ania Nocuń
  Fanpejdż lubię jako: Ania Nocuń
  Odpowiedź:
  Plusem na pewno będzie możliwość ucieczki od codzienności w jakąś bardziej przyjazną rzeczywistość. Dla mnie ta możliwość oderwania się od życia od wielu lat stanowi nie tylko rozrywkę, ale też podporę w trudnych chwilach. Minusem za to jest to, że czasem ciężko jest wrócić z powrotem do świata...

  OdpowiedzUsuń

Na blogu korzystam z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności Bloga.