wtorek, 28 lipca 2015

WYNIKI KONKURSU:
"Trzeci grób na wprost" Daryndy Jones
[patronat]


Dziś wyniki kolejnego konkursu - tym razem z "Trzecim grobem na wprost" Daryndy Jones!


Uroczyście ogłaszam, że 2 egzemplarze "Trzeciego grobu na wprost" Daryndy Jones wędrują do... Alicji Górskiej oraz Souvenirmaniac!


Gratuluję Wam obu serdecznie i poproszę o maila na adres: ksiazkowekochaniekocha[at]wp.pl z Waszymi adresami!


Serdecznie dziękuję Wydawnictwu Papierowy Księżyc za zaoferowanie dwóch egzemplarzy książki jako nagrody dla czytelników Książkowego Kocha, Nie Kocha.



Przedstawiam nagrodzone prace:

1) Alicja Górska

Charley Davidson ze śmiercią się brata
sacrum, profanum zgrabnie przeplata.
Z sacrum ma kosę i w oku błysk, 
z profanum szminkę i niezły zysk.

W pracy problemów jest co nie miara, 
lecz to złoczyńców spotyka kara.
Najpierw znajduje - kogóż? - ofiarę!
A potem bandytę zamienia w marę!

Jej kusa spódniczka kolan nie skrywa
zgrabny ruch bioder, serca zdobywa
A gdy usta zwilży językiem
Mężczyźni płacząc, uciekają z krzykiem.

A może zwiać by i chcieli
ale... niech diabli, anieli!
Któż się oprze tej mini...
Pewni i ksiądz się nie skrzywi.

2) Souvenirmaniac

Jeszcze raz wszystkim dziękuję za udział! Wypatrujcie kolejnych konkursów już niedługo!


Przypominam też o:

1) Wyzwaniu Wakacyjnym Lato 2015 - chyba ulubionym wyzwaniu z obecnych wakacji, wnioskując po ilości uczestników na Facebooku: szczegóły i wydarzenie
2) Edycji nr 1.5 Nocy Książkoholików: wydarzenie

10 komentarzy:

  1. Wierszyk niesamowity! <3 Gratuluję zwyciężczyniom :*

    Zapraszam na mój konkurs^^
    isabelczyta.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Wow! Gratuluję pomysłowości! :)
    gabrysiekrecenzuje.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  3. Ahahahaha :D Nie spodziewałam się tej nagrody :D Dzięki!

    OdpowiedzUsuń
  4. Gratuluję ;) A myślicie może nad zorganizowaniem Dnia Książkoholików? Mam router w pokoju rodziców i się nie zgodzą, żebym brała w akcji udział :(

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Możemy i to zrobić :) Zaproponuj to na wydarzeniu i zobaczymy, ilu chętnych się odezwie ;)

      Usuń
  5. Bożżżżeeee, nie ma jak przegapić wyniki konkursu o skromne 5 miesięcy hahahaha - co najlepsze - dzisiaj zrobiłam odświeżanie firefoxa bo bardzo mi się zacinał i teraz sprawdzam sobie wszystkie zakładki.


    Ehhhh, to się nazywa pech!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz - uwielbiam je czytać i przez to pomału Was poznawać.
Mała UWAGA: usuwam wszystkie komentarze zawierające linki w jakiejkolwiek formie.