04 marca 2013

Graficzne oceny książek

Być może niektórzy z Was już zauważyli, że oprócz podania oceny na początku recenzji w formie liczby, na końcu każdej recenzji pojawia się również forma graficzna. Przy obecnym szablonie wygląda jak widać poniżej, ale gdy na dniach wygląd bloga zostanie zmieniony, kolorystyka poniższych ocen zostanie odpowiednio dopasowana. Mamy nadzieję, że całość się Wam spodoba.

Równocześnie dziś lub jutro obiecuję dodać recenzję "Atrofii" - przeczytałam ją w zeszłym tygodniu i jestem zachwycona :)
 
1
1,5
2
2,5
3
3,5
4
4,5
5
5,5
6
6,5
7
7,5
8
 8,5
9
9,5
 10Dajcie nam znać, co sądzicie o takiej formie graficznej, a przede wszystkim powiedzcie, czy jest ona czytelna. 

Pozdrawiamy!


7 komentarzy:

 1. mi się podoba taka grafika :) ogólnie górne tło macie śliczne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy! Wszystko dzięki wspaniałej Elfabie :) Chciałyśmy teraz wstawić nasz projekt z jaśniejszym tłem i menu w formie kategorii ułożonych poziomo pod samym nagłówkiem. Uważasz, że powinnyśmy zostać przy obecnym szablonie mimo wszystko?

   Usuń
 2. Dzięki :) A co sądzisz o szablonie? Lepiej zostawić czy zmienić?

  OdpowiedzUsuń
 3. Potwierdzam "Atrofia" to naprawdę świetna lektura :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Są zwolennicy i przeciwnicy oceniania książek, ale ja bardzo lubię graficzną ocenę, zresztą u mnie gwiazdki królują :-) Co prawda kiedyś myślałam o książeczkach, ale jednak zostałam przy klasyce, jednak zaprezentowana przez Ciebie grafika cieszy oczy :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Bawiłam się jeszcze szablonem, co widać i obecnie prezentujemy się, jak na recenzownię przystało :)

   Usuń

Na blogu korzystam z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności Bloga.