23 grudnia 2013

Jak spędzicie Święta? Z kim? - akcja blogerów na Święta

Środowisko blogerów jest niezwykle mocne i zjednoczone. Część z nas zna się nawzajem tylko z recenzji, część również w rzeczywistości. Wśród nas na pewno znajdzie się grono osób, które założyły bloga nie tylko, aby dzielić się swoimi opiniami, ale też dla nawiązania nowych znajomości, dla bycia wysłuchanym i słuchania. Tych elementów często brakuje osobom decydującym się na najgorszą ostateczność - samobójstwo. W te Święta chcę Was zaprosić do współudziału w akcji portalu Sztukater i środowiska blogerskiego, mającej na celu zaoferowanie wszystkim osobom samotnym kontakt i rozmowę. Słuchanie i mówienie, mówienie i słuchanie. W Polsce w wyniku samobójstw umiera rocznie więcej osób niż w wypadkach drogowych. Na 1 samobójstwo kobiety przypada aż 5,5 mężczyzn. Zdaniem prof. Marii Jarosz, socjolog z Instytutu Studiów Politycznych PAN, samobójstwa są wyznacznikiem kondycji społeczeństwa. Nasza jest najwyraźniej fatalna.

Od dnia 24.12.2013 r. godz. 16:00 do 26.12.2013r. zapraszam wszystkich, którzy odczuwają potrzebę rozmowy o wszystkim i o niczym, wspólnego spędzenia świąt do kontaktu z:


Artie Sztuk - Profil na FB (dyżur 24 h)
GG: 4768328 (dyżur 24 h)


oraz do mnie samej:
Natalia (pierwszy kontakt na maila, a potem dogadamy się dokładniej)
E-mail: nathalie.ross@wp.pl

Gwarantujemy anonimowość, miłą atmosferę, dużo sarkazmu, ciepła i zrozumienia... Dla tych, którzy święta spędzą w sieci Stowarzyszenie Sztukater przygotowało wirtualny stół wigilijny, pełny rozmów i życzeń, serdeczności, radości...
Sprawmy, by te święta dla wielu nie były ostatnimi, zaprośmy samotnych do naszych stołów, podzielmy się naszym szczęściem, podzielmy się sobą!
Nauczmy się ludzi kochać, tak szybko odchodzą... Nauczmy się dzielić sobą z innymi! To największy dar, jedyny w swoim rodzaju.

2 komentarze:

Na blogu korzystam z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności Bloga.