10 grudnia 2013

Ogólnopolska Zbiórka Darów KulturalnychPodzielmy się tym co mamy, wiedzą zapisaną w książkach, mamy ich tak wiele...

Na pewno na Waszych półkach zalegają książki, których nie lubicie i do których z pewnością nigdy więcej nie zajrzycie. Po co więc mają zajmować Wam miejsce i stawać się kłębowiskiem kurzu? Podzielcie się nimi z tymi, którzy nie mieli tyle szczęścia co wy. Oddajcie odrobinę Waszej pasji potrzebującym...

W oparciu o decyzję Ministra Administracji i Cyfryzacji o numerze 426/2013, w przedświątecznych okolicznościach mikołajowych i gwiazdkowych, Stowarzyszenie Sztukater ogłasza ogólnopolską zbiórkę książek oraz darowizn, które zostaną przekazane placówkom zajmującym się walką z wykluczeniem społecznym . Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych a w tym szczególnym okresie zdziałamy cuda…
Co zbieramy?
*Książki ( wszelkiego typu, każdej ilości i tematyki… nie muszą być nowe!)
*Pieniądze (Dzięki dobrowolnym wpłatom ufundujemy wyposażenie wnętrza, w którym będzie znajdywał się księgozbiór, każda kwota się liczy!)
*wszelkiego typu artykuły biurowe (kredki, mazaki i co wam tylko przyjdzie do głowy!)
*oraz wszelkiego typu produkty (materiały), które wspomogą przeprowadzenie akcjiWięcej informacji dotyczących zbiórki znajdziecie TUTAJ!

Nie bądźmy obojętni, podzielmy się szczęściem z innymi!!!

2 komentarze:

Na blogu korzystam z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności Bloga.