10 stycznia 2014

"Przypływ" - ZapowiedźMieliście okazje czytać "Wizje", których autorką jest Daniela Sacerdoti? Podobały Wam się i nie możecie się już doczekać dalszego ciągu tej historii? Mamy dla Was w takim razie świetną wiadomość, ponieważ już za kilkanaście krótkich dni, w sprzedaży pojawi się tom drugi, czyli "Przypływ!Wydawnictwo: Dreams 

Ilość stron: 392
Oprawa: miękka + skrzydełka
Autor: Daniela Sacerdoti
Tłumaczenie: Krzysztof Mazurek 
ISBN: 978-83-63579-39-5
Format: 140 x 205
Data wydania: 31 stycznia 2014 r.
Trylogii Sary Midnight ciąg dalszy...
Sara Midnight nie jest zwyczajną nastolatką. To łowczyni demonów, która znalazła się w samym środku krwawej wojny. Osierocona w wieku szesnastu lat zmuszona jest nauczyć się śmiercionośnej profesji swojego rodu. Harry Midnight, który zaoferował pomoc jako daleki kuzyn nie jest tym, za kogo się podaje. To Sean Hannay. Chłopak z czasem staje się jej najlepszym przyjacielem i w mgnieniu oka życie Sary zmienia się nie do poznania. Walka trwa. Sean i Sara wygrali pierwszą bitwę, lecz wojna szaleje i demony stają się coraz silniejsze. Dziewczyna pragnie się dowiedzieć, kto jest jej wrogiem, nim świat pogrąży się w chaosie. Misja doprowadza ją do posiadłości od pokoleń należącej do rodziny. Midnight Hall na wyspie Islay skrywa mroczne sekrety przodków oraz władcy demonów, który poprzysiągł zniszczyć Sarę. Kiedy wokół niej zaczyna wirować nowy świat, dziewczyna musi uporać się z niełatwą przeszłością Midnightów i ich dziedzictwem, aby przebić się przez falę demonów i dotrzeć do ich władcy.

Nie wiem jak wy, ale my nie możemy się już doczekać tej premiery!!!

1 komentarz:

  1. Niestety nie czytałam "Wizji". Myślę jednak, że to się zmieni, bo wydaje się ciekawie. :)

    OdpowiedzUsuń

Na blogu korzystam z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności Bloga.