26 lutego 2014

Zapowiedź: Dopóki śpiewa słowik

Przynosimy Wam dziś zapowiedź, o której głośno ostatnio w blogosferze. Wydawnictwo Dreams wypuszcza kolejną perełkę. Kogo z Was kusi ta pozycja? Nas bardzo!

 
  

Tytuł: Dopóki śpiewa słowik
Autor: Antonia Michaelis
Data wydania: Marzec 2014
Ilość stron: 416 
Cena: 44,9 zł
Jari ma osiemnaście lat i w porównaniu z najlepszym przyjacielem, Mattim, jest nieporadny w kontaktach z dziewczętami. Nic dziwnego. Żył dotąd w uporządkowanym świecie stałych norm i krochmalonych koszul – brakuje mu doświadczenia. To wszystko zmienia się, gdy spotyka Jaschę. Ta wywierająca niezwykłe wrażenie dziewczyna prowadzi go ze sobą do domu w samym środku leśnej pustelni. Tam Jari odkrywa świat piękna, finezyjnych ornamentów i zmysłowego upojenia. Ale wkrótce okazuje się, że Jascha skrywa pewną tajemnicę. I że za pięknymi złudzeniami kryje się porażająca prawda. Dom na odludziu. Błądzący wędrownik. Las, skrywający zbyt wiele grobów. I niebezpieczeństwo, które wychodzi poza granice wyobrażeń.

6 komentarzy:

 1. Dość wysoka cena, ale jeśli faktycznie taka perełka, to pewnie warto :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej! Nominowałam Cię do Liebster Blog Awards :)
  http://recenzje-ania-annie.blogspot.com/2014/02/nominacja-do-liebster-blog.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Ceny Dreams powalają... :/ Poczekam aż pojawi się w bibliotece :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak, cena sprawiła, że aż mnie serce zabolało! Dlatego właśnie nie kupuję wielu świetnych książek, jeśli są takie drogie, to trzeba wybierać... :( Najpierw na pewno muszę zaznajomić się z "Baśniarzem" tej autorki. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak na taką książkę, to jest droga. Jednak brzmi bardzo zachęcająco! :)


  shelf-of-books.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Hejka nowminowałam cie do Libster blog Awards http://heaven-for-readers.blogspot.com
  Licze na odp ; )

  OdpowiedzUsuń

Na blogu korzystam z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności Bloga.