28 kwietnia 2014

Nowa Gwen Frost, czyli Dreamsowe aktualności


Zanim zacznę jakiekolwiek nowe cykle, chcę Was zaprosić do zapoznania się z przygodami Gwen Frost. Seria "Akademia Mitu" łączy mitologię grecką z nordycką, tajemnicę z romansem, intrygą i wojną. A już niedługo - 9 maja -  na polskim rynku ukaże się czwarty tom, czyli "Wina Gwen Frost".

Przed moimi oczyma mignęła twarz – najpotworniejsza, jaką kiedykolwiek ujrzałam. Mimo że ze wszystkich sił starałam się zapomnieć o tym, co się stało, widziałam go wszędzie. To był Loki – bóg złoczyńca, którego uwolniłam wbrew własnej woli. Powinnam była zgadnąć, że moja pierwsza prawdziwa randka z Loganem Quinnem zakończy się kompletną porażką. Gdybyśmy wpadli w zasadzkę żniwiarzy albo wdali się w jakąś przypadkową bójkę, byłabym mniej zaskoczona. Ale dać się aresztować podczas popijania kawy w modnej knajpie?Tego nie przewidziałam. Zostałam oskarżona o dobrowolne udzielenie pomocy żniwiarzom w uwolnieniu Lokiego z więzienia – a osobą, która prowadzi przeciw mnie rozprawę jest Linus Quinn, ojciec Logana. Najgorsze, że niemal wszyscy w akademii uważają mnie za winną tej zbrodni. Jeśli mam z tego wyjść cało i zdrowo, muszę się sama zatroszczyć o obronę…

Jeśli Was to nie zainteresowało, to polecam zajrzeć do moich recenzji z lipca 2013 - jestem pewna, że one Was przekonają! :) Warto zapoznać się z tą serią, zaręczam ;)

PS. Przy okazji chcę oficjalnie podziękować mojej genialnej  i najlepszej pod słońcem grupie na studiach, która sprawiła mi z okazji urodzin dwie książki. Jedną zdążyłam już dostać od rodziców, ale i tak jest mi naprawdę niesamowicie miło i cóż, detektywi z nich nieźli :P Chociaż główna pomysłodawczyni zagląda na tego bloga, więc wychodzi na to, że gdzieś się Wam wygadałam co do daty i ona z tego skorzystała :P Ponownie dziękuję! Jesteście wspaniali!

1 komentarz:

  1. Nie dla mnie, może kiedyś, ale teraz mam bardzo dużo do czytania :)

    OdpowiedzUsuń

Na blogu korzystam z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności Bloga.