02 lutego 2015

Wyniki konkursu z Greyem

Nadszedł ten dzień, gdy w końcu mogę ogłosić, kto wygrał filmowe wydanie Greya. Wybór był dość trudny, Wasze odpowiedzi były naprawdę bardzo ciekawe i niezmiernie trudno było mi wybrać tę jedną osobę, jednak wreszcie ograniczyłam się do trzech komentarzy i z nich wybrałam zwyciężczynię. Dla dwóch pozostałych mam za to małą niespodziankę...1 miejsce i filmowe wydanie "Pięćdziesięciu twarzy Greya" wygrała... Edyta Chmura!

Gratuluję Ci gorąco! Najkonkretniej odpowiedziałaś na moje pytanie, więc nagroda jest w pełni zasłużona!
Zgłoś się do mnie na maila nathalie.ross[at]wp.pl z adresem wysyłkowym, chyba że wolisz odebrać książkę osobiście w Warszawie :)

2 miejsce ex aequo zajmują dwie czytelniczki: Amatis Herondale oraz Jolanta Czyzykiewicz!

Gratuluję Wam! Niestety nie mam więcej egzemplarzy Greya, ale w ramach nagrody za 2 miejsce mogę zaproponować Wam bonus w nadchodzącym konkursie z okazji 2 rocznicy bloga. Będzie polegał na odpowiedzeniu na 30 pytań dot. książek i w ramach nagrody proponuję, że jeśli weźmiecie w nim udział, dostaniecie +3 pkt na starcie. Rok temu nawet 1 pkt mógł dużo zmienić, więc 3 pkt to dużo :) Co Wy na to? 


Wszystkim dziękuję za udział i zapraszam do kolejnych konkursów. W środę wystartuje jeden, w przyszłym tygodniu być może kolejny, a 21 lutego ruszy Wielki Konkurs Rocznicowy! Ciekawi, jakie zestawy nagród zaproponujemy tym razem?

13 komentarzy:

 1. Dziękuję za drugie miejsce z bonusu chętnie skorzystam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Graaaatki! Ja swoja kupie 17-ego po kinie :))) Coz, nie wiem, czy bede brala udzial, bo mi na Grey'u zalezalo, ale i tak bede zagladac na blog, bo jest suuper ;* Tylko przeniose u siebie link do odpowiednien zakladki ;) A, i dzieki za II miejsce :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje :)
  PS do mnie już dotarła "Niezgodna" ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję i życzę miłej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję bardzo! Wreszcie się przekonam, za co Grey uzyskał tyle fanek :)

  OdpowiedzUsuń

Na blogu korzystam z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności Bloga.