26 sierpnia 2015

Zapowiedź: "Drżenie" Jus Accardo

Nadszedł czas na kolejny tom serii Denazen. Od publikacji poprzednich minęły już 2 lata, ale na szczęście doczekaliśmy się kontynuacji. "Drżenie" ukaże się na polskim rynku już 7 września 2015.

~ * ~


Tytuł: Drżenie
Seria: Denazen #3
Autor: Jus Accardo
Wydawnictwo: Dreams
Premiera: 7 września 2015

Trzecia część „Dotyku” Jus Accardo


Deznee Cross ma problemy. Niedługo osiemnastka, a ona stoi na skraju szaleństwa. To wszystko wina leków, którymi naszpikował ją Denazen – zbrodnicza organizacja dowodzona przez jej ojca – żeby wzmocnić jej naturalne umiejętności. Bliscy odwrócili się od niej i garstki pozostałych buntowników. Teraz walczą po złej stronie barykady. No, i jeszcze Kale... Gorzej już być nie może. 

A jednak jest. Denazen ma rozpocząć nowe badania, tym razem pod kryptonimem „Dominacja”. To oznacza, że trzeba się pozbyć dotychczasowych uczestników eksperymentu. Wydano rozkaz eliminacji wszystkich, którzy zostali jeszcze przy życiu – łącznie z Dez. 

Dobra wiadomość jest taka, że istnieje jeszcze ktoś z serii pierwszych, próbnych doświadczeń: kobieta, której krew może być lekiem dla drugiej generacji. Tylko, że o jej istnieniu wiedzą nie tylko Szóstki z podziemia… 

Cross jest gotów zrobić wszystko, aby Dez nie dostała antidotum
Jest w stanie całkowicie złamać jej ducha.

~ * ~

Czytaliście poprzednie tomy: "Dotyk" i "Toksynę"? Co sądzicie o tej serii?

11 komentarzy:

 1. Tak jak komentarz wyżej uważam że okładki nieciekawe :)
  nataliarecenzujee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Poprzednie części wciąż przede mną ;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wiem czy sięgnę po serię, bardzo kojarzy mi się z Dotykiem Julii, a tamtą książkę wręcz kocham, więc trudno byłoby ją przebić. ;)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sumie dotyk obu zabija... Ale jest dość oryginalnie :)

   Usuń
 4. Okładki może i są beznadziejne, jednak treść książek bardzo ciekawa i oryginalna. Na wiadomość o premierze 3 części czekałam... no, 2 lata ;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie ciągnie mnie do tej serii.

  OdpowiedzUsuń
 6. chyba sięgnę po wszystkie części. Właśnie dlatego, nie bardzo lubię czytać książki, które nie są już wydane całą serią... dobija mnie czekanie potem na ciąg dalszy. Pozdrawiam ksiazko milosci moja

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapomniałam o tej premierze ;P Na pewno po nią sięgnę, jako że przeczytałam już dwa wcześniejsze tomy. Zgadzam się co do okładek. Pozdrawiam :)

  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Czytałam pierwszy tom i średnio mi się podobał. Raczej nie sięgnę po kontynuację. :)

  OdpowiedzUsuń

Na blogu korzystam z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności Bloga.