01 listopada 2015

Noc Strasznych Konkursów: "Malfetto" Marie Lu

Wybiła godzina 2, więc zapraszam wszystkich gorąco do udziału w dziewiątym i ostatnim blogowym konkursie organizowanym w ramach Nocy Strasznych Konkursów! 

~ * ~

Tym razem do wygrania mam dla Was... "Malfetto" od autorki "Legendy"  :) 
Co zrobić, by mieć szansę na wygranie książki? Wystarczy wypełnić poniższy formularz oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe w komentarzu!

FORMULARZ KONKURSOWY:
Zgłaszam się!
E-mail:
Odpowiedź:

ZADANIE KONKURSOWE:

Malfetto kojarzy mi się z maleficarum lub Maleficent - ogólnie z czystym złem. Jak Twoim zdaniem wygląda ZŁO w swojej najpierwotniejszej postaci?

REGULAMIN:

1. Konkurs trwa od 1 listopada 2015 (niedziela) od godziny 2:00 do 1 listopada 2015 (niedziela) do godziny 4:00 włącznie. 
2. Organizatorami konkursu są: Natalia z Książkowego "kocha, nie kocha" oraz Wydawnictwo Zielona Sowa.
3. W konkursie mogą brać udział tylko osoby mieszkające w Polsce. Osoby poniżej 18 roku życia mogą wziąć udział tylko za pisemną zgodą opiekuna prawnego. Nie wysyłamy książek za granicę.
4. Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić formularz podany wyżej i wstawić go w komentarzu pod tym wpisem.
5. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w ciągu 7 dni.
6. Nagrodzona zostanie jedna osoba z pośród wszystkich zgłoszonych. 
7. Nagrody nie można wymienić na jej równowartość pieniężną.
8. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość wprowadzania zmian w regulaminie w trakcie konkursu.

Powodzenia! :)

13 komentarzy:

 1. Zgłaszam się!
  E-mail: hiimiitsu@gmail.com
  Odpowiedź
  Zło w najczystrzej postaci (zwłaszcza w dzieciństwie) była gorzka czekolada podawana przez babcie/dziadka jako coś słodkiego dla swojej pociechy. Tego nie dało się zjeść qq

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgłaszam się!
  E-mail: agnieszkawoj95@gmail.com
  Odpowiedź: myślę ,że zło w swojej pierwotnej postaci to .. Kobieta. To ona jest twórcą wszelkiego zła na tym świecie. Zmusza ludzi do grzechów, kusi.. Przez swoje humorki moze w oka mgnieniu rozpętać 3 wojnę światową. Jednym słowem potrafi przekonać do swoich niecnych celów ludzi :)

  OdpowiedzUsuń
 3. zgłaszam się
  eve_ew@wp.pl.
  Odp.
  Zło w czystej postaci to wąż.
  Ten sam padalec, który skusił biedną Ewę do grzechu.
  Obślizgły, zakłamany i jadowity.
  Fuj
  Gdyby Ewa znała się wtedy na modzie, to zamiast jabłka, zrobiłabym sobie z węża markową torebkę.

  OdpowiedzUsuń
 4. zgłaszam się
  eve_ew@wp.pl.
  Odp.
  Zło w czystej postaci to wąż.
  Ten sam padalec, który skusił biedną Ewę do grzechu.
  Obślizgły, zakłamany i jadowity.
  Fuj
  Gdyby Ewa znała się wtedy na modzie, to zamiast jabłka, zrobiłabym sobie z węża markową torebkę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgłaszam się!
  Email: madzia1800@gmail.com

  Odpowiedź:
  Jabłko, wąż, mrok, stworzenia nocy, a może rogi?

  Dla mnie wygląda to inaczej. Oczywiście powyższe cechy też przywodzą na myśl zło. Jednak ja pamiętam, że Diabeł był aniołem. Zło na początku było dobrem, prawda?

  Właśnie dlatego zło wygląda dla mnie zwyczajnie. Na przykład jak mężczyzna. Jednak jak to mówimy "diabeł tkwi w szczegółach" : zimne spojrzenie, głos wypełniony nienawiścią, czyny owiane przemocą.

  Zło może mieć miliony wcieleń, ważne jest by rozpoznać je nim będzie za późno!

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgłaszam się

  e-mail; k.j.2001@interia.pl

  odpowiedź:

  diabeł, rogi, wąż, przemoc... dzieci
  Uważam, że dzieci są złe. Nie lubię ich. Mam młodsze rodzeństwo i stale prowadzimy ze sobą wojnę. Nie ma dnia w którym byśmy się nie kłócili ani takiego w którym bylibyśmy w zgodzie. Jestem najstarsza, mam trójkę rodzeństwa, dzieli mnie różnica kolejno; 2, 4, 5,5 roku. Mogłoby się wydawać, że skoro mamy no dosyć małą różnicę wieku to się dogadujemy,y ale to czyste kłamstwo...

  Może to i głupie ale nie lubię dzieci i koniec.
  Nigdy nie lubiłam dzieci. zarówno małych jak i tych większych. Nie lubię ich krzyku, płaczu i tego nieznośnego DAJ! Przede wszystkim tego DAJ. To jest takie... irytujące... bo jeśli dziecko czegoś tam nie dostanie to poskarży się mamusi... Aghmw...

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgłaszam się!
  E-mail: 00apaula00@gmai.com
  Odpowiedź: Moim zdaniem zło w swojej najpierwotniejszej postaci to świadome krzywdzenie. Fizyczne, psychiczne, moralne, materialne - jakie tylko można wymyślić. W sumie, po głębszym przeanalizowaniu tego, mogę nawet bardziej sprecyzować najpierwotniejszą postać zła. To czerpanie satysfakcji ze świadomego wyrządzania krzywdy. Tak, właśnie to jest dla mnie pierwszym złem - ojcem całego zła, jakie znamy i jakie możemy sobie wyobrazić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratulacje! To właśnie Ty wygrywasz "Malfetto"! Czekam na Twój adres w wiadomości prywatnej na fanpejdżu wraz z tytułem wygranej książki!
   PS. Szkoda tylko, że nie podałaś/podałeś jakiegoś nicku/imienia ;)

   Usuń
 8. Zgłaszam się!! E-mail: elunia6791@gmail.comSzkarada ogniem płonąca, mająca szaro- czarny kolor, przybierająca różne kształty i postacie:wielkoluda ziejącego ogniem, potwora z szablozębnymi uśmiechem, pająka ociekającego śliną w otoczeniu sześciu iskrzącymi się języków ognia wokół niego. Zło przybiera postać, której się najbardziej boimy. Upiora, ducha, widma. Jest przerażające, okrutne, ociekające krwią, kierowane misją zemsty. Ohydnie wywołujące odrazę i dreszcz emocji, poczucie paraliżującego strachu i przerażenie. Jest się jakby wrośniętym w ziemię, nie mogącym się poruszyć, z duszą na ramienia. To złodziejaszek kradnący innym radość życia, miłości, szcześcia, pasji. Tego, co daje nam szczęście

  OdpowiedzUsuń
 9. Zgłaszam się!
  pnadziak@gmail.com

  Zło w czystej postaci nie istnieje. Nikt i nic nie jest po prostu dobre lub Złe, tak samo jak świat nie istnieje jedynie w białym lub czarnym kolorze. Nawet w samym diable, gdyby dobrze poszukać, znaleźli byśmy zapewne dobre cechy :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Zgłaszam się. misiek0501@gmail.com
  Zło to słowo, które rani duszę jak sztylet, przebija na wylot, przynosi cierpienie, ból i łzy i czyn, który upokarza, niesie smutek, przygnębia, boli. Zło to też u niektórych czarna strona naszego ja, ta zmiaźdżona przez dobrą.:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Zgłaszam się!
  E-mail: agatajedynamla@gmail.com
  Odpowiedź: Wygląda jak mój nauczyciel geografii.

  OdpowiedzUsuń
 12. Halloween lubię, ale niestety w ksiązkach o podobnej tematyce nie gustuję, więc nie będę odbierać innym szansy :)
  Jeśli masz ochotę, to organizuję u siebie wymiankę świąteczną z akcentem książkowym. Będzie mi bardzo miło, jeśli dołączysz do zabawy. W tamtym roku było super! :)

  OdpowiedzUsuń

Na blogu korzystam z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności Bloga.