08 listopada 2015

BOOKATHON z książką "Podaruj mi miłość"


Ostatnio lubię sobie rzucać różne wyzwania. Jednym z nich był udział w bookathonie z książką "Podaruj mi miłość", a to dlatego, że w ramach akcji miałam nakręcić swojego pierwszego vloga. Jak mi to wyszło - oceńcie sami.

~ * ~
Nie macie pojęcia, ile vlogów już nagrywałam i poddawałam się na etapie edycji. Jeden nawet czeka na Youtubie, ale zdecydowałam się go zostawić tylko do własnego wglądu, bo nie jestem z niego do końca zadowolona pod kątem technicznym. Niemniej kiedyś na pewno coś z nim zrobię, by pozwolić Wam trochę lepiej mnie poznać.

Tym razem jednak nie było odwrotu. W ramach akcji Bookathon z "Podaruj mi miłość" musiał być filmik i basta! Zresztą co tu kryć - sama obmyślałam tę akcję w porozumieniu z Wydawnictwem Otwartym, więc nie mogłam się wycofać. I oto jest - mój pierwszy filmik :)


Dajcie znać, co sądzicie o moim pierwszym vlogu, co powinnam zmienić, co usunąć, co dodać i w ogóle jakie macie wrażenia z samej książki! :)

W bookathonie bierze udział 12 blogerów, każdy mówi o jednym opowiadaniu, a to dopiero piąty dzień, więc ciągle możecie dołączyć! :) 

Gorąco zapraszam!

11 komentarzy:

 1. Znakomicie sobie poradziłaś. Jestem pełna podziwu dla Ciebie. A na książkę chętnie się skuszę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za miłe słowa! A książkę naprawdę polecam.

   Usuń
 2. Książkę przeczytać muszę koniecznie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Książkę już mam! Czeka, aż spadnie śnieg :)
  modnaksiazka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak jak Ci pisałam, wyszło fajnie. Każde początki są ciężkie, ale oglądało mi się bardzo dobrze. A fanką vlogów nie jestem ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Naprawdę ładne wydanie:) Mam chęć na te opowiadania:) Filmik wyszedł świetnie, ja bym się nie odważyła, bo strasznie śledzikuję - taki defekt podlaski :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak to "śledzikujesz"? :D Nie wiem, co to znaczy :P

   Usuń
 6. Piękna książka, chciałoby się przeczytać ;)
  Filmik wyszedł Ci super! Miło się Ciebie słuchało i oglądało. Ja, podobnej koleżanka wyżej, nie odważyłabym się nagrać filmiku... jestem ze śląska i wystarczy, ze się zapomnę i zaczynam "godać", zamiast "mówić" :D
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wierz mi, że musiałam się długo przekonywać, że dobrze wyszło :P Na szczęście ustaliłam z przełożoną, że i tak obie akceptujemy filmiki do akcji, więc mogłam jej swój też podesłać i upewnić się, czy jest w porządku ;)

   Usuń
 7. Książka jest na mojej liście must have okładka jest przepiękna *.*

  OdpowiedzUsuń

Na blogu korzystam z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności Bloga.