31 grudnia 2015

Wyniki konkursów w serii "Wybierz nagrodę" + życzenia

Ostatni dzień roku dla Wielu osób stanowi idealną okazję do podsumowań. Ja postanowiłam je jednak pominąć, a zamiast nich uszczęśliwić kilka osób, ogłaszając obiecane wyniki konkursów świątecznych.

~ * ~
Poproszę wszystkich zwycięzców o przesłanie wygranego tytułu, adresu i numeru telefonu na maila ksiazkowekochaniekocha@wp.pl :)  

A teraz nie przedłużam bardziej i zapraszam na wyniki!

KONKURS #1

Wasze połączenia świąt z erotyką były cudowne. Postanowiłam więc nagrodzić nie jedną, a dwie osoby. Egzemplarze "Zapachu ciemności" zdobywają:
Zuzanna Wojtala oraz Justyna Ernest!
KONKURS #2

Poprosiłam Was o piosenki kojarzące się Wam ze śmiercią i nie zawiedliście mnie. Miałam okropnie ciężki orzech do zgryzienia przy wyborze zwycięzcy i niesamowicie żałuję, że mam tylko jeden egzemplarz książki do oddania, bo Wasze propozycje i uzasadnienia mnie rozbroiły. Postanowiłam nagrodzić zestaw, który najbardziej do mnie przemówił, a jego autorką jest:
Zjadam Skarpety!


KONKURS #3

Wasze pomysły na pierwszy kontakt z komputerem i Internetem mnie nieźle rozbawiły, ale szczególnie udało się to jednej osobie - autorce czegoś na kształt poradnika dla opornych, czyli:
KONKURS #4

Uwielbiam wstydliwe sytuacje w książkach i zauważyłam dzięki Waszym zgłoszeniom, że bawią nie tylko mnie. Postanowiłam obdarować egzemplarzami "Wstydu" dwie osoby:
KONKURS #5

I w końcu zestaw - dwa tomy erotycznej serii pisarskiego duetu - za cudny zestaw piosenek o iście erotycznym klimacie trafia do:
Wszystkim gorąco gratuluję i zapraszam do udziału w Sylwestrowej Nocy Czytania, w ramach której wraz z Redakcją Essentia szykujemy dla uczestników 35 konkursów! :) Już dziś od 20 do 6 rano!


A Wam wszystkim, Czytelnikom Książkowego, życzę samych wspaniałości w Nowym Roku. Spełniajcie marzenia, cieszcie się każdym dniem, dbajcie o zdrowie i pielęgnujcie przyjaźnie.
I oczywiście czytajcie! :)


7 komentarzy:

 1. Szkoda, że się nie udało, ale gratuluję zwycięzcom :) I oczywiście życzę dużo, dużo dobrego w Nowym Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie udało się, no trudno
  Najlepszego :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję :) I szczęśliwego Nowego Roku! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super! Rewelacyjnie zaczynam Nowy Rok! Oby dobra passa się mnie już trzymała! :)
  Gratuluje pozostałym zwycięzcom :) :) :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo dziękuję! Wiadomość już poszła ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ogromnie się cieszę i przede wszystkim dziękuję, piękny prezent na Nowy Rok! :) Gratuluję wszystkim! Wiadomość już wysłałam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje dla zwycięzców! I oczywiście Szczęśliwego Nowego Roku ;)

  OdpowiedzUsuń

Na blogu korzystam z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności Bloga.