27 lipca 2016

Wakacje z Feerią Young

Wydawnictwo Feeria Young po raz kolejny organizuje wydarzenie sezonowe. Tym razem są to Wakacje z Feerią Young. 
Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej?
~ * ~
Wakacje z Feerią Young to akcja trwająca już od kilku tygodni. W jej ramach wydawnictwo oferuje konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, m.in. w postaci bonów podarunkowych do sklepów takich jak H&M, Empik, Zara, Reserved, Rossmann czy Orsay oraz toreb eko.

Zadania są kreatywne, w sam raz na wakacje, a zabawy przy czytaniu zgłoszeń innych uczestników nie brakuje :)

Przy okazji trwa konkurs dla blogerów - szczegóły tutaj. Ja biorę udział i w konkursie, i w wydarzeniu - zastanawiam się tylko, o czym by tu napisać. 

A Wy? Bierzecie udział?

15 komentarzy:

 1. Marzenia się spełniają, trzeba tylko zacząć marzyć :)
  Każdy powinien sam znać swoją wartość i kochać siebie mimo wszystko samotność nie jest słabością - to siła. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawe, z chęcią skorzystam. Jeśli wygram te bony, wykorzystał między innymi na jakiś wypad z siostrą, która zna się na modzie. Ja osobiście preferuje książki :'). Na blogera się za bardzo nie nadaje, ponieważ jedyne, co mogę, to pisać FF na wattpad 😂
  Pozdrawiam 😉

  OdpowiedzUsuń
 3. "Życiowe bitwy nie zawsze wygrywają silni i szybsi, lecz prędzej czy później TYM, który wygrywa, jest TEN, który nieustannie myśli, że może wygrać." - ja tak bardzo chcę wygrać te zakładki, że po prostu tak MUSI się stać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zakładki są jak pockemony - zbierz je wszystkie! 😄

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie ma to jak konkursy. Konkursy fajna rzecz.

  OdpowiedzUsuń
 6. Kreatywność fajna sprawa, więc gdy tylko trwa zabawa, rwij się szybko do roboty! Pomysłowy bądź,boś młody :-)
  Jeśli tylko jest możliwość, jeśli tylko jest okazja, porzuć teraz swoją chciwość, niech poruszy Cię fantazja. Wznieś się nagle ponad szczyty, Ty - wartościowy i prawdziwy :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetna inicjatywa,w wolnej chwili na pewno zajrzę. Powyższe wydarzenie jest idealne na wakacje. Tego właśnie mi trzeba :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Chciałabym żyć pięć razy. Urodziłabym się w pięciu różnych miastach, jadłabym różne potrawy i miałabym pięć różnych przyszłości. I zakochałabym się pięć razy w tej samej osobie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Uwielbiam to wydawnictwo i oczywiście biorę udział w wydarzeniu, jednak konkurs muszę sobie odpuścić, bo moje zdolności do pisania opowiadań kończą sie na drugim zdaniu :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Super byłoby wygrać 500 zł na książki <3 Raj! Ja chyba wezmę udział w tym konkursie na opis i okładkę ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Czekam na Twoje opowiadanie! Sama chyba też wezmę udział, ale jeszcze nie wiem. Z pewnością jednak będę Ci kibicować! <3

  OdpowiedzUsuń
 12. Prawdopodobnie wezmę udział w tym konkursie, ale to bardziej z racji, że lubię pisać opowiadania, niżeli z racji, że do wygrania jest bon na 500 złoty XD

  OdpowiedzUsuń

Na blogu korzystam z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności Bloga.