30 sierpnia 2019

Najpiękniejsze plakaty do Twojego mieszkania

Puste ściany w domu to żadna atrakcja. Aby je zapełnić, niektórzy wieszają obrazy lub korzystają z naklejanych obrazków. Ja zaś proponuję tańsze i prostsze rozwiązanie - plakaty! 
~ * ~
Plakaty dla miłośników pięknych widoków

Plakaty dla Pottermaniaków
Plakaty dla silnych kobiet
Plakaty na wspomnienie nadmorskich wakacji
Plakaty dla miłośników dzikich zwierzątPlakaty z cytatami i złotymi myślami
...oraz plakaty z rysunkami
Dziś postawiłam głównie na formę obrazkową. W końcu tym właśnie plakat ma do Was przemówić - obrazkiem. Mogę Was czarować słowem i piękną myślą, jednak to nie dzięki nim podejmiecie przecież decyzję o zakupie. Musicie poczuć "to coś" do grafiki, znaleźć w niej swój osobisty sens. Ja przedstawiłam Wam te, w których znalazłam coś z siebie samej. 
Morze, do którego mam ogromny respekt, ale uwielbiam spacerować wzdłuż jego brzegu
Dzikie zwierzęta jak sarny, lwy czy niedźwiedzie, które uwielbiam i chciałabym, by ludzie lepiej je traktowali. 
Cytaty i testy, które odpowiadają moim przekonaniom. 
Nutkę feminizmu, która w moim sercu powoli uczy się pięknej kobiecej melodii. 
Górskie widoki, czyli moje małe marzenie, gdyż gór nie widziałam jeszcze nigdy z bliższej odległości niż około 40 kilometrów. 
I inspiracje prosto ze świata magii tuż przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego w Szkole Magii i Czarodziejstwa - Hogwarts Express już rozgrzewa koła!

Zaraz, zaraz, nie uciekajcie! To zaledwie namiastka grafik, które w swojej ofercie ma  sklep Poster Store. Znajdziecie znacznie więcej różnorodnej tematyki, stylów czy kresek, niż te przedstawione wyżej. Uprzedzam tylko - można tam przepaść na kwadrans... lub kilka. Pieniądze też łatwo zostawić.

Mam jednak coś, co Wam pomoże - wyjątkowy kod rabatowy dla moich czytelników, czyli dla Was! Pozwoli zaoszczędzić trochę grosza... lub dobrać coś więcej z oferty. Uwaga! Jest ważny tylko kilka dni, więc spieszcie się :)

Kod rabatowy brzmi "ksiazkowekochaniekocha30" (bez cudzysłowu) i daje Wam 30% zniżki na plakaty, z wyłączeniem plakatów Selection. 
Bierzcie i korzystajcie z niego wszyscy!Wpis powstał we współpracy ze sklepem PosterStore. Jego autorką jestem ja, Natalia Pych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Na blogu korzystam z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności Bloga.