22 maja 2013

Zapowiedź: "Wizje" - Daniela Sacerdoti + kilka informacji

KIEDY WSZYSCY, KTÓRYM UFAŁAŚ, ODESZLI, CZY ZAUFASZ KOMUŚ, KTO PRZYBYŁ?

 

CZY DASZ RADĘ ZAPOMNIEĆ O PRZESZŁOŚCI, KTÓRĄ Z CAŁEGO SERCA CHCESZ ZAMIENIĆ W TERAŹNIEJSZOŚĆ?


CZAS NIE DAJE ODPOWIEDZI. ON TYLKO PRZYNOSI KOLEJNE PYTANIA.


Siedemnastoletnia Sara Midnight nigdy nie miała normalnego życia. Z pozoru to zwyczajna nastolatka, która w głębi serca skrywa niebywały sekret. Jej rodzice byli łowcami demonów i należeli do klanu Tajnych Rodzin, który poprzysiągł chronić świat. Po niewyjaśnionej śmierci rodziców życie Sary legło w gruzach. Pomimo trudności dziewczyna musi wziąć się w garść i, choć brakuje jej przygotowania, zacząć walczyć.
Trafia do świata pełnego niebezpieczeństw. Widzi rzeczy, których istnienia nigdy by nie podejrzewała. W dodatku nie wiadomo skąd, pojawia się jej dawno niewidziany kuzyn. Przychodzi do niej w chwili, gdy jest najbardziej potrzebny, i oświadcza, że chce jej pomóc. Tymczasem Sara nie wie już, komu ufać. Nie wie też, czy pożyje wystarczająco długo, aby misję rodziców doprowadzić do końca.
Poznaj świat, w którym czyhają demony, gdzie śmierć nie przebiera w środkach…Autor: Daniela Sacerdoti
Tytuł: Wizje
Tytuł oryginału: Dreams
Seria/cykl wydawniczy: Trylogia Sara Midnight, tom 1
Wydawnictwo: Dreams
Data wydania: 16 maja 2013
ISBN: 9788363579241
Cena: 37,9 zł (polecam zakupić na stronie wydawnictwa)

Zaufacie debiutującej na polskim rynku autorce? :)

UWAGA! Ogłoszenia!
Jako że w lipcu 2013 zniknie możliwość obserwowania innych blogów, uruchomiłyśmy fanpejdż na Facebooku oraz Google+ - obie rzeczy znajdziecie w prawym menu zaraz pod obserwatorami naszego bloga. Zapraszamy do polubienia nas na Facebooku oraz dodania do kręgów Google+.

Również w ciągu najbliższych 2 tygodni zamierzamy ogłosić konkurs :) Zastanawiamy się też nad jakimś wyzwaniem, może rozpoczniemy jakieś w trakcie wakacji.
2 komentarze:

Na blogu korzystam z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności Bloga.