02 października 2014

eBuka 2014 - bierzemy udział po raz pierwszy!

Jak pewnie wielu naszych czytelników wie, do niedawna trwały zapisy do 4 edycji eBuki! Postanowiłyśmy również się zgłosić, gdyż od momentu powstania bloga włożyłyśmy w niego naprawdę mnóstwo pracy, czasu i przede wszystkim serca.
Duże Ka
Głosowanie właśnie ruszyło, więc z wielką przyjemnością informujemy, że można głosować i na nasze Książkowe "kocha, nie kocha" w kategorii "Nagroda Czytelników"!

JAK GŁOSOWAĆ?
Jeśli uważasz, że nasz blog zasłużył na Nagrodę Czytelników, proszę, poświęć 3 minuty i wyślij e-mail na adres ebuka@duzeka.pl, wpisując w tytule nazwę bloga - "Książkowe kocha, nie kocha". 
KIEDY BĘDĄ WYNIKI GŁOSOWANIA?
Wyniki zostaną ogłoszone podczas tegorocznych Targów Książki w Krakowie w dniach 23-26 października 2014 r. na uroczystej gali.

CO Z TEGO BĘDĘ MIEĆ?
Uścisk dłoni prezesa :) Tak poważniej, nie obiecam konkursów, gdyż i tak trochę ich tutaj robimy. Nie obiecam rozdania książek za każdy głos, gdyż pozbyłabym się nagród na wspomniane wyżej konkursy. Nie obiecam gruszek na wierzbie, gdyż ostatnią wierzbę w okolicy ścięto kilka lat temu. Nie obiecam gęsi na złotym łańcuchu, gdyż naprawdę warta czegoś byłaby na diamentowym.Serio - uścisk dłoni na Targach w Krakowie oraz piękny uśmiech to najlepszy sposób na moje podziękowanie :)


Więc kochani, w skrócie:
E-mail: ebuka@duzeka.pl
Tytuł maila: Książkowe kocha, nie kocha


Dziękujemy za każdy głos i trzymamy kciuki też za innych blogerów!

2 komentarze:

Na blogu korzystam z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności Bloga.