10 stycznia 2016

Pająki portfelowe - baczność! 1/2016

Natalia, jedna trzecia miesiąca już za nami, więc gdzie są te zapowiedzi?! Ano szły, szły i nie mogły dojść przez te zaspy śniegu. Listopadowe i grudniowe zaginęły w ulewach, ale styczniowe jakoś się przedarły! :)

~ * ~Przede wszystkim 13 stycznia wyjdzie drugi tom serii, którą mam przyjemność obejmować patronatem, czyli "Kuracja samobójców" Suzanne Young od Wydawnictwa Feeria Young [recenzja "Plagi samobójców" tutaj].
W końcu ukażą się również kontynuacje serii rozpoczętych przez"
 • "Klejnot" Amy Ewing [recenzja tutaj] - "Biała róża"
 • "Powrót do Daringham Hall" Kathryn Taylor [recenzja wkrótce] - "Ocalić Daringham Hall"
 • "Jesteś zagadką" Kendall Ryan [recenzja wkrótce] - "Jesteś wyzwaniem"
 • "Zaplątanych" Emmy Chase [recenzja "Zaplątanych" tutaj, recenzja "Zakręconych" tutaj, "Zniewoleni" się czytają] - "Związani"
 • "Dziesięć płytkich oddechów" K.A. Tucker [recenzja tutaj; recenzja "Jednego małego kłamstwa" tutaj, recenzja "Czterech sekund do stracenia" tutaj] - "Pięć sposobów na upadek"
 • "Betę" Rachel Cohn [recenzja wkrótce] - "Beta. Nowe pokolenie"
 • "Akademię dobra i zła" Somana Chainaniego [recenzja wkrótce] - "Akademia dobra i zła. Długo i szczęśliwie"
 • "Królów przeklętych" Marice'a Druona [recenzje dwóch poprzednich tomów wkrótce] - tom III
 • "Pułapkę uczuć" Colleen Hoover [recenzje dwóch poprzednich tomów wkrótce] - "Ta dziewczyna".

Do tego pojawi się kolejna książka od autorki "Aż po horyzont" oraz "Lata drugiej szansy" [recenzja tutaj], Morgan Matson - "Odkąd cię nie ma". Podobnie z nowością Agnieszki Lingas-Łoniewskiej pt. "Jesteś moja, dzikusko!", której wprost nie mogę się doczekać. Jest to jedna z pierwszych historii napisanych przez tę autorkę i jeżeli dobrze kojarzę, to miałam ją już możliwość kilka lat temu przeczytać i "trochę" się nad nią pozachwycać :)

Nie zabraknie też książek od kompletnie nieznanych nam dotąd autorów - np. "Złe dziewczyny nie umierają" Katie Alender, "Porwana pieśniarka" Danielle L. Jensen, "Kłamstwa o prawdzie" Courtney C. Stevens oraz "Magonia" Marii Dahvany Headley.

Jak widzicie, styczeń pełen jest książkowych perełek. Aż się boję o moją wypłatę. Wiecie, może baaaardzo szybko zniknąć!

24 komentarze:

 1. Ja poluję przede wszystkim na trzeci tom serii o Cormoranie Strike'u :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekam z niecierpliwością na Porwaną pielęgniarkę i Magonię! :D
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Kłamstwa o Prawdzie i Złe dziewczyny już czytałam i baaaardzo polecam, genialne książki! A tak to czekam najbardziej na Morgan Matson, Magonie, oraz K.A. Tucker :D No i oczywiście Kuracje Samobójców!
  Pozdrawiam
  <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Czekam dwóch z tych wymienionych książek " Ta dziewczyna" i mam nadzieję że nie będzie to z perspektywy... oraz " Jesteś wyzwaniem". Jeszcze mnie ciekawi "Ocalić Daringham Hall " bo czytałam poprzednie, nie porwały, ale nie były złe. Wiele z książek Agnieszki czytałam, wiele mnie zachwyciło, ale nie zachwyciła mnie najbardziej okrzyczana. Wierzę jednak, że Dzikuska zatrze zawiedzione nadzieje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A która jest ta najbardziej okrzyczaną? "Brudny świat"?

   Usuń
  2. Skazani na ból :) Moja córka była zachwycona, mnie nie przekonała. Brudny świat bardzo mi się podobał, tak samo jak Bez przebaczenia.

   Usuń
 5. Czekam na ''Ta dziewczyna'' - w końcu będę mogła zacząć tę trylogię. ''Cztery sekundy do stracenia'' - 3 poprzednie tomy czytałam i bardzo mi się podobały, więc mam nadzieję że autorka podtrzymała poziom w tomie 4. ''Odkąd Cię nie ma'', ''Kłamstwa o prawdzie'' i ''Jesteś moja dzikusko'' - kolejne książki na liście do przeczytania. Chociaż ta ostatnia to myślałam, że wychodzi w lutym ;D

  OdpowiedzUsuń
 6. Ulala, ile smakowitych kąsków.Teraz jest tyle wspaniałych premier, że chyba mój portfel umrze,gdyż co drugą książkę chciałabym mieć :3,,Dziewczyna z ogrodu"<3 Oczywiście ląduje na liście.Nie mogę się już jej doczekać.,, Jesteś wyzwanie" OMÓJBOŻE!Ależ jestem podekscytowana!

  OdpowiedzUsuń
 7. Dzisiaj skończyłam czytać "Złe dziewczyny nie umierają" - świetna! Ale po ciemku, siedząc samemu w domu czytać nie radzę ;) Dreszczyk emocji jest ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Chcem wszystko oprócz Bety i Królów przeklętych. No ale tak naj naj naj zależy mi oczywiście na Young (już do mnie idzie ;)), Ewing (Klejnot był nawet fajny), Morgan, Tucker, Hoover, Chase, Łoniewska, Taylor (wiadomo czemu :D). No i nowe, kuszące nazwiska... Alender, Jensen, Stevens i Headley.

  Okej, zbankrutuję...

  OdpowiedzUsuń
 9. Mam ochotę na "Kurację samobójców", "Białą różę", "Pięć sposobów na upadek" i "Związanych", ale w przypadku każdej z nich muszę najpierw sięgnąć po wcześniejsze tomy.

  OdpowiedzUsuń
 10. Nowy rok, a ja zbankrutuję chyba przez te wszystkie genialne premiery książkowe :) Najgorsze, że sesja za pasem, a czytania tak wiele :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Mnie bardzo zaciekawiła książka "Złe dziewczyny nie umierają" oraz "Porwana pieśniarka". Będę na nie polować ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Te wszystkie perełki doprowadzą mnie kiedyś do bankructwa -,- W sumie z tego interesują mnie 4 tytuły; "Kuracja samobójców", "Odkąd cię nie ma", "Biała róża" i "Jesteś moja dzikusko". A przecież to tylko styczeń... Jak tak dalej pójdzie to za niedługo będę musiała zaopatrzyć się w kolejny regał na książki... Chociaż może od razu lepiej zrobić sobie osobny pokój na książki? :p

  OdpowiedzUsuń
 13. Styczeń wręcz zalewa nas świetnymi nowościami! Mam na oku przynajmniej parę tytułów które chciałabym przeczytać, ale staram się nie patrzeć za bardzo po stronach wydawnictw, żeby za dużo nie kupić ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Czekam z niecierpliwością na kolejną część klejnotu :) Poluję również na cały pakiet serii Tucker'a - mam nadzieję, że pojawi się taki na rynku.
  modnaksiazka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 15. Ale fajny tytuł wpisu! ;) A czekam na (z wymienionych tytułów) "Królów przeklętych".

  OdpowiedzUsuń
 16. Oj tak, przy takich smakowitych kąskach kasa szybko znika! Ja także mam na oku kilka tytułów, najbardziej mnie w sumie te Złe dziewczyny ciekawią :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Nie mogę się doczekać tych wszystkich książek szkoda tylko że tak mało czasu jest, a tyle wspaniałych pozycji pozdrawiam
  http://wiktoriaczytarazemzwami.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń
 18. Ależ tych premier w styczniu! Właśnie czytam "Jesteś zagadką" od Kendall Ryan, więc będziemy mogły wkrótce porównać wrażenia z tej lektury. Szybko się czyta, bo spora czcionka :D "Białą różę" mam w planach tak samo jako powieść Morgan (znam "Aż po horyzont").

  OdpowiedzUsuń

Na blogu korzystam z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności Bloga.